-Resim Silinmiş.
-Resim Silinmiş.
-Resim Silinmiş.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:

Jigsaw

Aileden
aTa demiş ki:
Jigsaw demiş ki:
Bu server Persia beyler.
:?!!! :?!!! :?!!! :?!!! :?!!! burası oasis beyler moderatör bir yanlıslık yapmıs orası oasis
Horhor Persia'da da var bu garmenti giyiyor. Bizim horhor değil mi bu şimdi? Gerçi GDF'ler var hiç dikkat etmedim Horhor'u görünce atladım. Kendisi söylesin.

muratko193

Öğretiyorum
Dediğim Gibi Avrupalılar Bu Gidişle Oyunu Dar Etcek Bize Adamlar Cok Guclu Hele 2H Sword Lar Silahları Cok Guclu Chinese ler Allah Yardımcımız Olsun Wink

yha uyuz oluom bu avrupalılara ya rogue da yere düşürme var ne alaka abi ben ilk defa duyuyom kılıç ne isede abi ok attınmı nasıl yere düşer çok saçma yapmışlkar bence bide yüzde 50 mi ne düşürme sansı var stunun bile en son kitapçığı yüsde 35 stunlaştırmaya sahip uff uff ....

tabi olur adamlar parayı basıyo hemen kendilerini 1 ay da 80 yaptırıoyrlar onlarla aramızdaki var sa biz türk onlar yabancı ve onlar euro ile oynuyo biz ise pot la uğraşıyoz :lol: :lolmuch:

skilleri guzel olabilir damagleride ama siz her sn pot basarken onlar 15 saniye bekliyo. snow shield acan bi adama bunlar hicbisi yapamaz 2 dakka boyunca %50 az damage yiyosun 10 k wursa bile 5 k yiycen 5 k wursada istesede olduremez ama onlarda ole bi ozellik yok normal damage yiyolar hep we 15 saniyede 1 pot basiyolar cok kolay kesilirler mrk etmeyin ama farmli bi chinse olmasi lasm farmsiz chinese lerin pek sansi olmaz sanirsam cunku damgeleri baya yuksek

1. resımdekı xp ıle 2 resımdekı xp arasındakı farka bakın Cool adamın fotosunu cekıyım derken ölmüş galiba :lolmuch: :lolmuch: Ayrıca sp de azalmış bıda hırs dan dolayı galıba detective

Yukarı Alt