Merhaba arkadaşlar oyunu en son lvl 70 zamanı oynamıştım nwo guildi extraloob,surgeon,avril ve daha niceleriyle:D
şimdi bi arkadaşım oyuna başlamış çevresi falanda var bende lol den teradan arda kalan zamanlarımda sro oynuyum diyorum ama lvl 70 ten bu yana çok şey değişmiş gibi:D
bulabilirsem cetus serverında bi karakter alacam fakat karakter alım bölümüne konu açamadım yeni konu açmaya çalışınca bi ekran çıkıyor bayağı kafamı karıştırdı:D
Elinde arkadaşında int yada 2int1str char olan arkadaşlar bana ulaşabilirmi?
ayrıca oyunda feci bi şekilde delay var sadece bendemi böyle yanlış bişeymi yapıyorum yoksa oyundanmı kaynaklı bilemedim.
Tanıyan tanımayan arakdaşlara selamlar buarada tekrardan hoşbulduk:D

Takımı
Besiktas
Hoşgeldin hacım eğer 70 levelde bıraktıysan yeni silkroad çok farklı gelecek sana :)

evet adım batu hoş bulduk.
oyun çok değişmiştir ona şüphe yok peki oynamaya vakit-para harcamaya değermi eski eğlencesi varmı en çok onu merak ediyorum.

Hacım gerçeği istiyorsan artık eski hali kalmadı. Zaman ve para kaybı. Ha arkadaşım falan var demişsin onlarla belki bir miktar zevk alabilirsin oynadığın oyundan.

[ Mesaj mobilden gonderildi Android ] mobile

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Takımı
Besiktas
Emin ol 70-80 levelde alınan zevkin %5 ini bile almıyorum şimdiki silkroadtan öyle söyleyim sana

Pvp serverlarda takılmanı tavsiye ederim. isroda 120 level çarlar 50-150 arasında satılıyor sen düşün piyasayı.

Of durum çok vahim desenize o zaman vakit harcamaya bile değmez nerde o eski günler ah ahh:D sro nun kalitesiz bi yapım olduğu kesin özellikle firma tamamen ne kadar para kırarız mantığıyla çalışıyor oyuncularına zerre değer verdiği yok.
Oyunun eski havası güzeldi müzikleri falan çok hoşuma gidiyodu atmosferi vardı belkide arkadaş çevrem güzel olduğu için ben öyle hissediyordum bilemicem.
Yeni güzel bi oyun çıkana kadar lol le tera ya devam o zaman:)

Yukarı Alt