Takımı
Besiktas
Sence de "fazlaca" yanlış item çıkmamış mısın ?

Bu mesaj Lenneth rumuzlu uyeden alinti yapildi
Lenneth demiş ki:
İtem dizilişi hakkında hiç bir fikrim yok - tüm itemlerin verdiği pasif ve aktif özellikleri bilmiyorum - sadece aklıma yatan itemleri alıyorum. Çoğu zamanda görmüş olduğun bu buildle veya bu builde yakın itemlerle genelde bu skora yakın skorlar elde ediyorum ama yanlış ama doğru :mrgreen:

Takımı
Galatasaray
Lenneth demiş ki:
Yok la güzel olmuş bence, üçlü yerine hayalet falan daha çok işini görür diye düşünüyorum, tabi Gökhan Yi main ben uzuyom :mrgreen:

Takımı
Besiktas
Bu mesaj sarkolata rumuzlu uyeden alinti yapildi
sarkolata demiş ki:
Lenneth demiş ki:
Yok la güzel olmuş bence, üçlü yerine hayalet falan daha çok işini görür diye düşünüyorum, tabi Gökhan Yi main ben uzuyom :mrgreen:
Aynen üçlü yerine mahvolmuş, hayalet vs çıkılabilirdi. O skoru 1.5'a katlardın öyle çıkaydın :nod:

varusu hiç kastırmamışsınız ki :)
senin aldığın killerin yarısını varus alsaydı lb afk olsa bile gg bence :) o kadar kill kovalamana gerek yoktu sonuçta takım oyunu görevin adc'yi korumak ve kastırmak.
tabi benim oynayışıma göre bildiğim bu :)

Varus adam olsaydı benden daha fazla kill alırdı o oyunda ama özellikle oyun başlarında feedlemekten başka bir iş yapmadı. Oyun ortasında baktım ki takımdan hayır çıkmayacak maçı elime almaya karar verdim, iyi ki de almışım. Yoksa verirdik maçı :wink1:

Yukarı Alt