Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Ezio0o demiş ki:
bende isterim aslında bu 3. başvurum :P çok çok çok iyi yaparım demiyorum o sizin takdiriniz ama elimden gelenin en iyisini yapacagıma inanıyorum.

seni düşünebiliriz :muck:

NiGHTMaRe

Aileden
Galiba pp ye tekrar el atma zamanı geldi.4 nesil devam ettikten sonra tüm görevlerimi bırakmıştım ve o andan itibaren pp ekibi düşüşe geçti :lol: Galiba bir lidere ihtiyaç duyuluyor :detective: Adaylığımı koyuyorum. :thumbsup:

EliteTurk

Aileden
Hadi sıraya geçin bakalım daha ne bekliyorsunuz extraloob konuyu global yaptıysa iş ciddiye binmiştir fırsatları kaçırmayın.. 8)

Absence

İşini sürekli yapamıyacak olan istikrarsız olanlar lütfen yapabilirim bile yazmayın yarıyolda bırakmak en kötüsü bu işi

Absence demiş ki:
İşini sürekli yapamıyacak olan istikrarsız olanlar lütfen yapabilirim bile yazmayın yarıyolda bırakmak en kötüsü bu işi
bir görev verildiği zaman takdiri hakederim.
Bende paparazzi olmak isterim.

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
@ Limanerg,

mod. başvuru formunu eksiksiz doldurup gönderir misin canımcım :muck:

NiGHTMaRe

Aileden
extraloob demiş ki:
@ Limanerg,

mod. başvuru formunu eksiksiz doldurup gönderir misin canımcım :muck:
abicim bende ona uğraşıyorum.evde kimliği arıyorum aile sıra no falan hatırlamıyorum.Ama eğer arşivde varsa önceki başvurularımdan bulabilirsin.hülya ablayıda bekletiyorum ama kimliği bulamadım netten de aradım sıra no öğrenme diye ama malesef.Ama en kısa zamanda ileteceğimden şüphen olmasın :muck:

Yukarı Alt