_Desmond_ demiş ki:
Şans olmayan tek tarafı İtemin durability sinin % desi ne kadar yüksekse + tutma şansı okadar yüksektir. Ayrıca silahı tamir ettirince örnek olarak durability 110/100 (%54) gibi olmalı.
Bazı itemler örneğin 119/110 da kalıyor.bunlara + basmak zordur.
o 110/110 olanlar npc den direk alınanlar veya düştükden sonra hiç kullanılmamış olan silahlar. kullanıldıkdan sonra repair ettirice hiç bir silah 110/110 olmaz hepsi 110/119 da kalır.
ve +5, +7, +9 basma işi tamamen oyundaki bugları takip etme ve şans işidir eğer bir bug yakalayabilirseniz +9 u bi kerede rahatca basabilirsiniz. ama bunu yakalamak kolay değil 7/24 oyunu oynayıp çok iyi takip etmek gerekiyor ^^

Snn Bilmediqin;Bizi bilenin bildiği Yerdeyiz.....
amidamaruege demiş ki:
Ben denedim ve 2 tane yaptım-sattım. sıra çok önemli ve herşeyi okumadan girişmeyin. bu arada 350 silk civarı masraf istiyor bir çok tablette cabası. Sıralama şöyle :

:arrow: +1, +2, +3 basıyoruz.
:arrow: 2 adet steady basıyoruz ve +4 oluyor.
:arrow: 1 gün kullanıyoruz.
:arrow: 2 luck basıyoruz ve +5 oluyor.
:arrow: 1 gün kullanıyoruz.
:arrow: sırasıyla 1 immortal, 2 steady ve 1 astral basıyoruz.
:arrow: + basıyoruz ve +6 oluyor.
:arrow: 1 gün kullanıp 2 steady, 2 luck basıyoruz.
:arrow: ve silahımız +7 oluyor.

işte böyle ama söyliyim; "ay sıkıldımda +7 basayımda" kafasıyla olmaz bu iş. gerçekten yatırım ve hazırlık gerekiyor. 3-4 güne yakın zaman istiyor. ve ilk denemede +3 olmayan silahı atın gitsin birşey olmuyor. mümkünse daha önce + basılmamış olduğundan emin olun. yaratıktan düşmesi tercihimdir. sıralama ve bu "silahın sıfır olması" zorunluluğu çok önemlidir. sabırlı olun, olacaktır. gidip hazır +5 silaha basıp parçalayan kişiler küfür etmesin. umarım yardımcı olmuşumdur.
ilk seferde +3 olmaya silahı atın gitsin demişsinde bende bi bow vardı ve ilk bastığımda +1 bile yanmıştı ama onu hırsla +7 yaptım kullandım ve sattım bnce şans işi ama genede emeğine sağlık...

garip_avci demiş ki:
_Desmond_ demiş ki:
Şans olmayan tek tarafı İtemin durability sinin % desi ne kadar yüksekse + tutma şansı okadar yüksektir. Ayrıca silahı tamir ettirince örnek olarak durability 110/100 (%54) gibi olmalı.
Bazı itemler örneğin 119/110 da kalıyor.bunlara + basmak zordur.
o 110/110 olanlar npc den direk alınanlar veya düştükden sonra hiç kullanılmamış olan silahlar. kullanıldıkdan sonra repair ettirice hiç bir silah 110/110 olmaz hepsi 110/119 da kalır.
ve +5, +7, +9 basma işi tamamen oyundaki bugları takip etme ve şans işidir eğer bir bug yakalayabilirseniz +9 u bi kerede rahatca basabilirsiniz. ama bunu yakalamak kolay değil 7/24 oyunu oynayıp çok iyi takip etmek gerekiyor ^^
kullanıldıktan sonra hiç bir silah 110/110 olmaz demişsin. Burada yanlışın var bal gibi oluryor.

amidamaruege demiş ki:
SagittariuS demiş ki:
Teşekkürler, ama neye dayanarak +7 rehberi diye başlık açabiliyosun ?
Önce göstermen lazım bu yöntemde % kaç basabiliyosun +7, kesin oluyor mu ?
Bence taktik değil, biraz şans meselesi..
ben zaten yazdım orda bende %100 sonuç verdi. ama olurda bişe olur olmaz filan küfür yerim hiç bişe demedim. ama oluyo yani. sende öasraf gerektiriyo diye olumsuza vuruyosun. alla alla.
Her Seferinde %100 Dıyosan Sroda Elınde +7 Olmayan Char Kalmaz Bu Saydıklarını Adama 2-3 Gunde Toplar...Bencede Piyango Tarafı Buyuk

Erroneous demiş ki:
hurafe bunlar böyle şeyler yok tamamen şanş meselesi öyle olsaydı herkez +7 basardı zaman geliyor bazen +2 tutturamıyorum
he şans şans 1516546134 tane +9 basan adam biliorum neyden bahsediosunuz adamlar bi açıklık bulup yapıolar bu hem para hem taktik hemde şans gerektiren iş die düşünüorum sadece şans olamaz sans olsaydı herculeste 5555 tane +9 olmazdı !!!!

yöntem çook saçma!!! astral la ne ilgisi var boşa silk harcanmıs oluncak. onun yerine plus+lucky dress ve şansın olck. 2-3 tane +5 iteme sırasıyla + dene ve yak. sonra bascğın iteme lucky stone basıp oyundan cıkıp gir ve bas. bu dha mantıklı yöntem :)) 4 tane +9 bastım böle advenced sız tabi :) bunun içinde 3 tane +7 item yaktım ama...

emc

rank8
Premium Plus + avatar dress de 3 adet 1 % lucky ile +1 +2 de başarısız oluyor. Madem konu hortladı devam edeyim.
3000 silk gitti magic pop'a ortada bişi yok. Millet yeni serverda Nova Sun düşürür. Bende bişi yok.

+7 basma taktigi bu degil.bakın
''ben +4 yaptıktan sonra astral ve immo yaptım.sonra babam bakkala gönderdi sigara almaya.1 paket winston light ve 1 litrelik coca-cola alcaksınız.daha sonra pc başına gelip + basın +5 olcak.sonra sigarayı babanıza verin we kendinize 1 bardak cola alın.sonra fatiha beraberiyle(istediginiz sure yi okuyabilirsiniz diger +7 mdede elham okumuştum) + nızı basın.+6 oldugunu göreceksiniz.işte işin zahmetli kısmı...site linki vermek yasak oldugunu sanıorm o yüzden link veremicem.daha sonra yarım saat adult video lar izleyin ve işinizi bitirin.sonra da +7 nizi deneyin...''
artık iteminizin +7 oldugunu görecek ve mutlu olacaksınız.ben denedim işe yarıo<---

350 silk harcanacak +7 silah için ?^^ arkadaş yeni başlamış herhalde +7 bir silah için 350 silk harcamak zorundasınız diyor

ErdiDemiral demiş ki:
350 silk harcanacak +7 silah için ?^^ arkadaş yeni başlamış herhalde +7 bir silah için 350 silk harcamak zorundasınız diyor
valla burda işin üstadı var beyler adam koleksiyon yaptı +7 ve üstünde hiç silk milk de harcamadı bir de bize öğretse pray:

Yukarı Alt