arkadaşlar merhaba bu akşam silkroada sıfırdan başlamayı düşünüyorum, en son isro oynadığımda 90 cap vardı, ondan sonra aralıklı olarak private serverlarda oynadım. ah ah tg keser ekran görüntüsü alır extralooba koyardık. bot konusunda ve server seçimi hatta belki guild konusunda yardımcı olacak arkadaşlar ya da sohbet muhabbet edecek kasarken onu yap bunu yap diyecek arkadaşların önerilerini bekliyorum.
aklımda str bow var, sizin önerileriniz nelerdir

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Hoşgeldin ,

iSro bitti , başlayacaksan pvp server seç onlara başla :thumbsup:

yok yaa acelem yok, arkadaş çevremle crealive e başlayacağım da isroya da başlarım canım sıkıldıkça lvl almaktan ziyade keyif almaya girer görev yaparım. şuan serverlar full olduğu için oyuna giremiyorum isro yıllar önceki durumu yaşatıyor :D bak bu keyif privatelerde yok :D

yok yaa acelem yok, arkadaş çevremle crealive e başlayacağım da isroya da başlarım canım sıkıldıkça lvl almaktan ziyade keyif almaya girer görev yaparım. şuan serverlar full olduğu için oyuna giremiyorum isro yıllar önceki durumu yaşatıyor :D bak bu keyif privatelerde yok :D
Bu oyun komple bitirilmeliydi joymax tarafından zirvedeyken hazır pv svlar cıkmadan. Namı çok lekelendi barzo svlar doldu bebe oyunu oldu

Yukarı Alt