7:1 (int-str) Hybird bow açmak istiorum we Pro giyeceğim skillerim ise 90 pec 90 cold 90 fire 30 lig olacak sizce nasıl bir Char oLur ?

Tmm beyler buldimi buldum 7 int 1 STr 90 bow 90 heunksal 90 fire 30 lig... Pro giyeceğim . Deli diyebilirsiniz ama denemek istiorum :) Artık ne yorum yazarsanız yazın Kararımdan Geri dönmem :headbang:

SleepWalkeR

Tanınıyorum
int ağırlıklı çarlarda light 30 olmaz :/
ben 8/1 hybrid bow düşünüyorum. cold light 90 pacheon 70 (heuksal veya bicheon 50)
kıyafet olarak bende pro giyeceğm.
ama cold light 90 kesin , pacheonu da 90 yapsammı diye düşünüyorum geri kalan 30 mastery o kadar önemli değil .

benimde bir sorum olsun, 8/1 hybrid bowda pacheon 70 mi? 90 mı?

Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
7:1 hybrid char yapılandırması speara özeldir. Çünkü hp açığının bir bölümünü heuksal pasif skili ile kapatır. Söyler misiniz bana, 90 pacheon, 90 fire 90 cold 30 light olan bir charın teke yatmama olasılığı var mı? İtemini süper yapsanız bile bu dediğinizi anca isroda yaparsınız. Onda da neden orda? Çünkü snow shield ile hiç olmazsa biraz da olsa defans eklersin. Ama snow olmayan bir serverda int bow kasmak, boşu boşuna zaman kaybından başka bir şey değil diye düşünüyorum :wink1:

Wax Whine demiş ki:
7:1 hybrid char yapılandırması speara özeldir. Çünkü hp açığının bir bölümünü heuksal pasif skili ile kapatır. Söyler misiniz bana, 90 pacheon, 90 fire 90 cold 30 light olan bir charın teke yatmama olasılığı var mı? İtemini süper yapsanız bile bu dediğinizi anca isroda yaparsınız. Onda da neden orda? Çünkü snow shield ile hiç olmazsa biraz da olsa defans eklersin. Ama snow olmayan bir serverda int bow kasmak, boşu boşuna zaman kaybından başka bir şey değil diye düşünüyorum :wink1:

katılıyorum ben gittim enayi gibi 7:1 int bow açtım ve qerçekten çok pişmanım bidaha int char açarsam 2 olsun :) bicheon yada heuksala doncem

Wax Whine demiş ki:
bencede öle isro da olurdu ama burda olmaz benm tercihim 7 str 1 int bow dan yana harika olacagından hec süphem yok aslında isteyen 90 pacheon 90 fire 90 light 30 cold yapar pro qiyinir... isteyen garm giyinir cold-light 60 fire-pacheon 90 yapar artk ona kalmıss ama 7 str 1 int boww... kral char olur +5 set bi savurma skili olsa bowa kafa tutan cıkmas.. bu oyunda

Yukarı Alt