Spa

rank8

Bank Asya 1. Lig'de şampiyon olarak Turkcell Süper Lig'e yeniden yükselen Manisaspor'un oyuncularını üç büyükler alabilmek için adeta birbirleriyle yarışıyor. Galatasaray'ın anlaştığı basına yansıyan milli kaleci Ufuk Ceylan'ın transferi için Fenerbahçe'nin devreye girdiği, Başkan Aziz Yıldırım'ın bu transferin bitirilmesi için büyük çaba sarfettiği ve bu transferde büyük ilerleme sağladığı öğrenildi.
Ufuk için bu gelişmeler yaşanırken, Ege ekibinin bir diğer başarılı oyuncusu Güven Varol için de büyük çekişme yaşanacağa benziyor. Bank Asya 1. Lig'de geçtiğimiz sezon ortaya koyduğu performansla gündeme gelen genç oyuncu, yeniden büyük takımların gözdesi haline geldi. Denizlispor formasıyla ayağı kırıldıktan sonra kariyeri sekteye uğrayan yetenekli oyuncu, Manisaspor formasıyla adeta yeniden doğdu. Güven için de Fenerbahçe'nin girişimlerini sürdürdüğü, Beşiktaş ve Trabzonspor'un da Güven'i, Fenerbahçe'ye kaptırmamak için büyük çaba sarfettiği öğrenildi.

Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım'ın bu genç oyuncuların transferiyle başarılı bir kuşak yakalamak istediği ve bu nedenle bu transferlere ayrıca önem verdiği konuşuluyor.

Journalist

Aileden
ufuk için hayırlısı neyse o olsun.Güven i Manisaspor un kolay kolay bırakacağını sanmıyorum fakat club olarak daha çok oyuncu meşhur etme gibi bir çabamız var ve başarılıda oluyoruz sözleşmesi devam ediyormu bilmiyorum ama devam ediyorsada Manisaspor un ilk tercihi Galatasaray'dan yana olur.

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
ARKO demiş ki:
ufuk için hayırlısı neyse o olsun.Güven i Manisaspor un kolay kolay bırakacağını sanmıyorum fakat club olarak daha çok oyuncu meşhur etme gibi bir çabamız var ve başarılıda oluyoruz sözleşmesi devam ediyormu bilmiyorum ama devam ediyorsada Manisaspor un ilk tercihi Galatasaray'dan yana olur.

manisa vestel bimbom hmmm üşgen şimdi anlaşıldı yazık manisaya o vakit neden vestel elini ayağını çekti neden küme düştüler ve geri geliyorlar şimdi belli oldu işin ucunda bimbom var fakirlerin varoşu manisa bunlardan kurtulmazsa minik bimbom olur kalırlar, yazık.

extraloob demiş ki:
ARKO demiş ki:

manisa vestel bimbom hmmm üşgen şimdi anlaşıldı yazık manisaya o vakit neden vestel elini ayağını çekti neden küme düştüler ve geri geliyorlar şimdi belli oldu işin ucunda bimbom var fakirlerin varoşu manisa bunlardan kurtulmazsa minik bimbom olur kalırlar, yazık.
Fark etmez biz 17 takımla savaşıoruz ligde 18 19 119 olsa ne yazar

biz istersek bize gelir bu kadar 6sliler üzülmesin onlarda bir gün adam alabilecekler

Yukarı Alt