Server
Flora
Takımı
Galatasaray
6Pack Çalışma 1

Bildiğiniz gibi bu 6Pack olayına fena taktım ve hiç kaçarı yok ki onu çıkartacağım bu bağlamda bütün vucüt geliştirme sporcuların takıldığı siteleri okudum inceledim ve ek besinlerle vucüdumu güçlendirmeye başlıyor.

Kasım ayında aldıklarım ;
Bulk >>> Kilo aldıcırı ve hafif spor öncesi ve spor sonrası katkı maddesi içeriyor.
Shaker >>> Bu ya yeni çıkmış beslenme çantası suluğu gibi shakermış adı daha kolay karıştırılıyormuş dibe çökme olmuyormuş.

Aralık ayında Protein'lere geçiyorum bu bağlamda önce vucüdü yüklemeye hazırlamak amacıyla Bulk ile başlıyorum Nisan'da vucudumu hizmetinize sunacağım :P

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Adith demiş ki:
Bende protein kullansam nolurum acaba. :mrgreen:

senin fotoları hatırlıyorum hacım cix bir halin var ayrıca vucudunda fit duruyor bende hafif spor yap artık nesil fit olmaktan geçiyor öyle göbekli çükünü göremeyen heriflerin devri değil makara:

extraloob demiş ki:
Adith demiş ki:

senin fotoları hatırlıyorum hacım cix bir halin var ayrıca vucudunda fit duruyor bende hafif spor yap artık nesil fit olmaktan geçiyor öyle göbekli çükünü göremeyen heriflerin devri değil makara:
eheheh :D :D

Okan Abi sporcularin aldigi haplarin bazilari icten ice cokertiyormus adami bu konu hakkinda bilgin var mi ?

extraloob demiş ki:
Adith demiş ki:

Aynen Okan abi.Futbol oynamak gerçekten çok faydalı.Günde 2-3 saat antrenman ve haftada 1 maç yetiyor bana. :headbang:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
AngeLicMoon demiş ki:
extraloob demiş ki:
Adith demiş ki:

Okan Abi sporcularin aldigi haplarin bazilari icten ice cokertiyormus adami bu konu hakkinda bilgin var mi ?

günde 4 gün spor yapan bir vucut çökmez rahat ol sen 8)

Advance

extraloob demiş ki:
AngeLicMoon demiş ki:
extraloob demiş ki:

günde 4 gün spor yapan bir vucut çökmez rahat ol sen 8)
günde 4 gün :mrgreen:

okan abi sendemi türk kaslarına savaş açtın :lol:

Okan Abi Öncelikle Bu Sporla Uzun Suredir İlgileniyorum Ve Yapıyorum Bulk Dönemine Girmene Hiç Gerek Yok Bulk dedigimiz olay Kilo olarak alabilecegimizi en az yag en cok kas oranı ıle almaktır sen zaten zayıf degilsin six pack cıkarmak istiyorsan öncelıkla KARNİTRİN Hapları [Yag Yakımını Hızlandırır] Ve Amino Asit Kullanmalısın Bu Kombinasyonu Güzel bir Whey İle Birleştirirsen Ortaya Muthis bi görüntü cıkar oncelıkle Bulku Kafandan Sil derim :) Fit vücut Her zaman Hem hatunlar hem estetık acısından iyidir... Bulk Demek Hacımlenmen Sımdıkı Kılona bi 20 kılo daha almandır :) Senin amacın Kas Kutlenı on plana cıkarmak ise kesinlikle Karnitin ve amino ve whey uclusunu kullanmalısın

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
FlameHaze demiş ki:
Okan Abi Öncelikle Bu Sporla Uzun Suredir İlgileniyorum Ve Yapıyorum Bulk Dönemine Girmene Hiç Gerek Yok Bulk dedigimiz olay Kilo olarak alabilecegimizi en az yag en cok kas oranı ıle almaktır sen zaten zayıf degilsin six pack cıkarmak istiyorsan öncelıkla KARNİTRİN Hapları [Yag Yakımını Hızlandırır] Ve Amino Asit Kullanmalısın Bu Kombinasyonu Güzel bir Whey İle Birleştirirsen Ortaya Muthis bi görüntü cıkar oncelıkle Bulku Kafandan Sil derim :) Fit vücut Her zaman Hem hatunlar hem estetık acısından iyidir... Bulk Demek Hacımlenmen Sımdıkı Kılona bi 20 kılo daha almandır :) Senin amacın Kas Kutlenı on plana cıkarmak ise kesinlikle Karnitin ve amino ve whey uclusunu kullanmalısın

aslında çok haklısın ama birden de whey istemiyorum vucudu hafiften alıştırayım sıkı ağırlık basayım ardından yükleme yapıp hızlandıracağım işlemi aklıma çelme pls makara:

yoksa gnc whey 682gr alacaktım onu gelecek ay alacağım :mrgreen:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
haftada 4 gün kuzum idare edin okumadan göndermişim işte :P

Yukarı Alt