dreadlogos demiş ki:
Bak kardes ben oyunu daha yeni oynamaya basladım beni dikkate almayabilirsin...
Bowmanım diyosun bende bowman kasıyorum su anda 23 Level botta çatır çatır kasıyo:)

Su anda 69 lvl im diyosun git Skill editciden Görevi al o görevin itemi max 300 veya 400 tane toplanıyo o kadarını topla ama tabi lvl kasarken topla !

+ Glavie değil Bladera dön çünkü esit itemli bi blade le bi glavie kapıstımı blader bitirir Kalkanı yeter anladınmı

OYunda sadece 2 tane chara yattım diye oyundan sogumanın anlamı yok bu uzun bir yolculuk yaklasık 7 Aylık gibi bir sürec bu süreci cocugunuza nasıl bakıyosanız karakterinizede öyle bakıcaksınız...

Git bir tane Bot al hem basında oturmamıs olursun eğer oturmak zevkli geliyosa otur öyle kas.
Bowman acayip eğlenceli bi char :D hic yoktan bana göre öyle:) Ama ben 90 lvl e kadar tüpleri biriktircem zamanı gelince bowmanlıktan hadi ben eyw. gidiyorum dicem Blader olucam:wink1:

Allah inş. böyle bişiyi nasip eder ama şunu bil KURTULUSUN TEK ANAHTARI SABIRDIR ...
Daha 23 lv im diyosun.
Bencede arkadaşı dikkate alma pişman olursun.
2x lv lerde hangi charın neolacağı belli olmaz.
Ayrıca bir bladerin galvie yatırması çok muhtemel değildir.
Ama extremesini açan bir bladeri glavie rahatlıkla kesebilir.
Bow oynaması zevkli güzel bir chardır.
Menzilini iyi kullanırsan ve crit 10 veya üzeri bir bow alırsan pvplerde söz sahibi olursun çünkü bowun beklenmdik anda gelen critleriyle bi charı yatırması muhtemeldir.

iide o 300 400 tane lazım diyen arkadaş botla bile ne kadar zor toplandığını bilior mu onun??
10cursor heart=1 skill 400 taneye 40 skill 690 tane 69 skil ki sadece mastery içn!! uplanan skiller içinde bi okadar gerekecektir yani bu carın geri dönüşü cok zor en iyisi farm yapıp eline +7 bow alması en az 9gap

boo

rank8
70 leri geçmeden bowun önemli skilleri dha etkin olmadığından sıkılabilirsin tabiki
ama biraz daa sabır diyorum knock back ve sarının sonuncusu açılınca en güçlü charlardan biri haline gelceksin
cold el yakma diye bişey kalmadı tabiki onu fire yaparsan cix olur

bakın beyler sroda çok saçma bişi war blade bow we glavie nin itemleri eşit olduu zmn bow bladeyi yatırıo blade glavie yi yatırıo glavie de bowu yatırıo çok saçma ama bnce sen bowda kal kasması çok zewkli bi chardr ayrıca str olduu içn yatmasıda zordur:wink1:

Yukarı Alt