buyrun ssler :thumbsup:
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.

takas edeceğim acc +64 olursa cok iyi olur blade ve bow olmasa cok daha ii olur yorumlarınızı bekliyorum. :starving:

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
ajdafalaklar sen salakmısn gerizekalımısn olum.senin beyninden şüpheleniyorum doğrusu.senin konun zaten WTB-WTS-WTT ye taşınmadımı :@

fatihy93 demiş ki:
ajdafalaklar sen salakmısn gerizekalımısn olum.senin beyninden şüpheleniyorum doğrusu.senin konun zaten WTB-WTS-WTT ye taşınmadımı :@
banned pls :oldie:
ben görmemişim hata yapmısım ama sen benle öle konusamassın ! :headbang: adminler lütfen rica ediyorum fatih93 isimli foruma zarar veriyor seviyeli konusmuyor rica ediyorum.

65 lwl nuker var istersen edelim takas resimLer:

- Resim Silinmiş.

SkiLLeri:
LighT:65 kendi lwlinde elyakması açık
fire:56
cold:50

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
ben bundan sonra banlasalarda fayda etmez gülüm zaten forumda son saatlerim.forumu bırakıyorum.istediğin kadar şikayet et.ben yeni silkroadıma devam edicem.ve türk IP lerini kapattıracam.ve ExL da hakları yiyen o adamlar bu oyuna giremicek.sürekli crowded sürekli crowded sonra gelip benden özür diliyecekler ama geçmiş olucak.

bir şey yapmadığım halde istediğinz gibi banlayabilrisiniz.

fatihy93 demiş ki:
ben bundan sonra banlasalarda fayda etmez gülüm zaten forumda son saatlerim.forumu bırakıyorum.istediğin kadar şikayet et.ben yeni silkroadıma devam edicem.ve türk IP lerini kapattıracam.ve ExL da hakları yiyen o adamlar bu oyuna giremicek.sürekli crowded sürekli crowded sonra gelip benden özür diliyecekler ama geçmiş olucak.

bir şey yapmadığım halde istediğinz gibi banlayabilrisiniz.
Sen kendinde misin gidiceksen git burda bize trip yapma :idea: :idea:

Yukarı Alt