evet hera servernde 66 çarım AkaN_TaNKeR ban yedi :D:D:D ula keske dun gece bota bırakıp yatmasaydım :DD:D
Neyse...
gelelim su yeni çar işinee , şimdi ben gaia diye yeni bi server gelecek ya... İşte orada çar kasıcam
ve ne kasayım ? PURE STR BLADER Mİ YOKSA PURE STR BOW mu??? Bana bow mantıklı geliyor ama bilmiyorum cunkı bladerin yeni skilleri felan çok süper ya en kral car :D:D fakat blader aksmak çok zor!!.. bowcuda arrow sorun olurmu beyler?
ne yapayım akıl verin ya yeter valla... ve bir pvp de 90 farmed ikiside bow mu yener blader mi?...
ben bow diye düşünüorm ama bunun tek nedeni şudur : lord yarkan - şeytan :D:D
akıl verin ya...

TheDeapy demiş ki:
eu acmayı düşünür müsün peki?

Wizard/bard , wizard/warlock wizard/celeric yapabilirim AMA BOTA TAKILMIYOR BİLDİGİM KADARIYLA... o yuzdne bana botta yatmıyacak ÇAR LAZIM!!! ben %100 bot kasarım.. bu int ler hep botta yatıyor... hep hep hep.... ÇİN intler hemnde... WİZARD ı düşünemiyorum...
SEN yorum la..
ve dusuncem suki bir bladeri WİZARD yatıramaz :D:D sahiden yatıramaz...
sen yorumlAA...

akan_tanker noLdu oLm ben sana demiştim ban yersin diye dinlemedim zuhahaha xD bu arada ben SsiiBbOo__P heradan bizim guilddende çıkmışın ;D;D

JACKASS4141 demiş ki:
akan_tanker noLdu oLm ben sana demiştim ban yersin diye dinlemedim zuhahaha xD bu arada ben SsiiBbOo__P heradan bizim guilddende çıkmışın ;D;D
Yok cıkmayacaktım :D ottoman_turk e girdim la kandırdın beni a.. k diodun guildde herkes hep online felan :D
Neyse ya ben o banı açtıracagım sen meraklanma sonra o çarı satıcagım....
gaia ya geçioz la gel :D

bannedddd

Buralıyım
Ne sıkıyorsun kendini hiç açma bizi de sıkıntıya sokma sen sonra. :D Zuhauahaua. :mrgreen:

blader çar çok masraflıdır eğer itemlerin normalse çarın hiç bişeye yaramaz yani itemleerin mükemmel olmak zorunda üstün en aaz +5 full blue silahın kalkanın en az +7 özellikleri süper olmak zorunda buda bayaa masraflı oluyo bide üstne zor kasılma gibi sıkıntısıda var yani o kadar uğraşıpta bu çarında banlanırsa bayaa bi zarar yapasın bide unique leri zor kesersin hatta hiç şeytan kesemeye bilirsin

bu ıs bırazda senın zevkıne baglı kardesım dıyosan kı bnm charım hıc yatmasın damage cok onemlı degıl dfns herseym o zamn pure str blader ac ama bıraz da damage olsun char termınatore baglasın dıyosan pure str bow ac bnm sana onerım pure str bow-fire :thumbsup:

defans herşeyim dersen atakı boşverirsen cold-blade-armor açmalısın öyle bi charım var çook zor kasmak ama 30 levelde earth ghostlarda 10 damage yiyordum
neden coldda fire değil
çünkü coldun dondurma ve frosbite özeliği vardır bu da daha az damage demek ben cold-blade-armor charla bi 50 lik hp 3 sıra mp alıyordum hp çook az yiyor 50 hp nin yarısı bile bitmezken mp den eser kalmıyordu furiousun dediği gibide masrafli olur kalkanın br sin 15 ten yukarı olmak zorunda+ elindeki de sox ve +lı olmak zorunda yoksa kendi levelindeki canavarı 30 snde kesersin söleyeyim

Yukarı Alt