aslında imbue değilde defans çok yüksek orası hoşuma gider gibi oluyor fakat light pasif kaldıgı içn yavaş kalıyorsn :D ah şu mastery sorunu olmasa :D:D

Ne cold ne light.
Force glavierim.9 gap var ama çatır çutur kesiyom milleti :headbang:
Force açamam ben diyosan, 90 cold 90 fire 90 heuksal 30 light.
Yok 48 cold 72 light yapılandırma yapıpda hayatınızın hatasını yapmayın. 72 light la 90 light arasın dağlar kadar fark var.ama 48 coldla 30 cold arasında hiç fark yok. 8 phy defans için şöyle diyenlere bakıp bakıp gülüyorum.
Sende 48 cold var phy defans olcak garment giy. yada sende 30 cold var sen pro giy. 8 phy defans farkı var buff ta. passivede de 3-4 olsa 12 phy defans farkı için o kadar parry hız kaybediyosunuz.yazık valla.Ama size tavsiyem lighttan vazgeçip cold açın.garment giyin.farkı görüceksiniz.Hadi kalın sağlıcakla.

Maserati demiş ki:
doruQue demiş ki:
Maserati demiş ki:
Pro . Bende Pro kullanıyorum . Cold El yakma karşımda kimse duramıyo . :coffee: Tabi lvl'ımdakiler :)
senle bi pvp yapmak isterdm :) ve fikrinin yanlış oldugunu sana göstermeyi...

str çar prot giymez...yoksa wizardlar seni kolayca ham yapar...

imbue cold olmaz...buildin 90 heuksal 90 fire 72 light 48 cold olması gerekirken...
cold da 90 yaparsan light ta açıkların olr...hadi fire dan kıstın diyelim ki zaten cold imbueli adam gidip fire 90 yapmaz...böylece phy attack ve mag def. düşük olr..çok ah edersn...

cold ve light el yakmalarını INT çarlar kullanır...
-------------------------------------
azcık düşünün şu skill olaylarında...

90 heuksal 90 fire 72 light 48 cold ol pişman olmazsın...

1- 90heuksal 90fire 90cold 30light olucam .

2- Cold el yakma +pro . ile 72'ye kadar bütün intleri yatırıyorum ..

3- Elimde 64+5 Sos spear var .. Bazende 64+7 glaiveımı kullanıyorum ..

4- İnşallah bir gün yaparız Pvp.

5- Heradayım .. Beklerim ..

benimde 83 lvl glavie çarım var...
1-90 heuksal 90fire 48cold 72lıytıng
2-fire elyakma+garmentim 86 ya kadar int kolaylıkla yatırabilıorum 80 snowlular hariç :) elimdeki glaviede çook iyi sayılmaz 80+5 phy+22 ona göre düşün derim....

Yukarı Alt