Çok güzel bi şeye benziyor.

Derslere :) başladık. 1 Hafta boyunca meditasyon yapacak mışım. Ama az önce yaptım. Çok rahatladım. Yani aşırı bi rahatlık. Çok mutlu hissediyorum kendimi. Eğer şimdiden böyleyse su bükmeye başlayınca ne olacak bakalım:)

eiReNe demiş ki:
Çok güzel bi şeye benziyor.

Derslere :) başladık. 1 Hafta boyunca meditasyon yapacak mışım. Ama az önce yaptım. Çok rahatladım. Yani aşırı bi rahatlık. Çok mutlu hissediyorum kendimi. Eğer şimdiden böyleyse su bükmeye başlayınca ne olacak bakalım:)
senden iyi bir mistik cıkıcakmış gibi bir his var içimde

bana böyle şeyler önceden hiç inandırıcı gelmiyodu şimdi de pek aklım almıyo nasıl olur böyle birşey :S ama dediğin de mantıklı eğer kinetik enerjiye dönüştürülebilirse olabilir hep merak etmişimdir bu konuyu tv deki fenomen sayesinde fikirlerim iice değişti bu konuda...

hocam olur musun :mrgreen:

nuk3r demiş ki:
bana böyle şeyler önceden hiç inandırıcı gelmiyodu şimdi de pek aklım almıyo nasıl olur böyle birşey :S ama dediğin de mantıklı eğer kinetik enerjiye dönüştürülebilirse olabilir hep merak etmişimdir bu konuyu tv deki fenomen sayesinde fikirlerim iice değişti bu konuda...

hocam olur musun :mrgreen:
güzel teklif olurum ^^

edit by sLaYeR_- asdasdas telekinezi tamamda bu farklı bu çocukluğumuzdaki pokemon gibi pek inandırıcı gelmiyo neyse kolay gelsin bende bugün cumaya gittim geldim su bükmüş gibi rahatladım :)

sLaYeR_ demiş ki:
çok çizgi film izliyosunuz telekinezi tamamda bu farklı bu çocukluğumuzdaki pokemon gibi pek inandırıcı gelmiyo neyse kolay gelsin bende bugün cumaya gittim geldim su bükmüş gibi rahatladım :)
telekineziyle bükme arasında ne fark var

ha kaşığı bükmüşsün ha elemeti

kafanı çalıştır biras

eski kafalı kitlenmişliklerde yorum yazma pls

daha önceki telekinezi topicimde verdiigm tepkileri verdirmeyin bana

pls lütfen olumsuz yorumlarda bulunmayın

_TheFireBender_ demiş ki:
sLaYeR_ demiş ki:
çok çizgi film izliyosunuz telekinezi tamamda bu farklı bu çocukluğumuzdaki pokemon gibi pek inandırıcı gelmiyo neyse kolay gelsin bende bugün cumaya gittim geldim su bükmüş gibi rahatladım :)

kafanı çalıştır biras

yazık çocuk hayal dünyasında yaşıyo :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Hayırlı olsun diyorum birşey dicem simdi okulda sınavlarda soruları bilmiyoruzya eskiyi hatırlamak için bir yöntem varsa paylaşabilirmisin :P

Aźula demiş ki:
sLaYeR_ demiş ki:

kafanı çalıştır biras

bu nu banamı dedin sen

eger bu laf banaysa off topicde ki telekinezi topicine göz atmanı yaptıklarımı görmeni kanıtları sahitleri görmeni tavsi ye ederim
ve mesajını editle aksi taktirde... şikayette bulucam

RollsRoyce demiş ki:
Hayırlı olsun diyorum birşey dicem simdi okulda sınavlarda soruları bilmiyoruzya eskiyi hatırlamak için bir yöntem varsa paylaşabilirmisin :P
evet var nötron hatırlama

bi yere otur o günleri hatırlmaya çalış
hemen ardından bi boşluk ve karanlık oluştur karanlıkda yavas yavas o günü hayal et
geride kalmış bilgilerin nötronların işleme geçicek ve hatırlama sağlanıcak

Aźula demiş ki:
sLaYeR_ demiş ki:

kafanı çalıştır biras

Seni Saygısızlığından Dolayı banlıyorum eski kafalı olursanız daima öyle kalırsınız ve burda herkezin birbirinin düşüncesine iyi yada kötü saygı duyması gerekir burası özgür bir forum inansanda inanmasanda inanmıyorsan susarsın.
Beni tanıyan tanır bu sitede ben bu çocuğa şahidim yaptıklarını biliyorum ve gördüm kefiliyim yani her türlü arkasında dururum.

yaptıklarına tabi saygım var volkan ben kötü bi yorum yapmadım zaten telekinezidende hatırlıyorum seni camdan kaşık bükmüştün :wink1:

sLaYeR_ demiş ki:
yaptıklarına tabi saygım var volkan ben kötü bi yorum yapmadım zaten telekinezidende hatırlıyorum seni camdan kaşık bükmüştün :wink1:
çok çizgi film izliyosunuz gibi ifadelere lütfen yer verme arkadasım ^^ ayıp oluyor
edit lersen sevinirim

Merhaba arkadaslar telekinezi konumdan sonra yeni bi konuya daha imzamı atıyorum

uzun süredir yaptıgım çalışmalar sonuçu beyin gücünü kullanarak elemetleri kullanabilicegimizi fark ettim

ama bu telekineziden biras farklı herkesin büke bildigi şey ayrı

insanın kendi iç doğası ve soyundan hatta burcundan kaynaklanan elemente yakınlık derecesi var

örnek ben cok uğraşmama rahmen toprak üstünde etki yapamıyorum ama ateş ve su üstüne yeteneklere sahibim

bu topic altında bükme ile ilgili sorularınızı cevaplaya bilir uygulamalı çalışmalar verebilirim

ve doğanızdan gelen elemetide beraber bulabiliriz

saygılar ...

meditasyonlar eklenicekler

1. su bükme http://rapidshare.com/files/125371522/Yeni_WordPad_Belgesi.doc.html

bir tanıdığım gibi sende aşırı avatar izlemekten beynin sulanmış kardeş. Kusura bakma ama onun sonu psikoloklarda bitti, seninkide öyle olmasın.

Yukarı Alt