Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Jigsaw`un AmericanAura`si var bilmiyor musun? Baskan olabilir o...

Ayrica,brainpower ile %100 kullanabilirsin... TimeAura ile zamani yavaslatir,TechnicalAura ile de 9 golu atabilirsin o surede... Daha saglam kanitlarla gel lutfen...

jumper

Öğretiyorum
2easy4me demiş ki:
bilim der ki hiç bir cisim yoktan var edilemez.
ama parapsikoloji, bilimin bir türlü anlam veremedigi birşey.
insan vücudunun ve beyninin derinliklerine,bilimin inmesi çok zaman alacak.
bakmayın şuan bilim gelişmiş falan değil.

güneşin üstünde yürümek tabi ki imkansızdır.fireaura olsa kaç yazar.nefes almadan nasıl böyle işleri halledeceksin ?
yani dünyayı kurtaran adamdaki gibi toprak altına nefes alma işlerine falan giremezsin zaten ^^

konu kavga ve tartışmalarla çok dagılmış ama ben size son birşey söyleyeyim.
imkansız yoktur diye kendinizi avutmayın,imkansız olan çok şey vardır.

birkaç örnek vereyim.

-9-0 yenilen futbol takımının son 1 dakkada maçı çevirmesi.
-insanın beyninin yüzde yüzünü kullanabilmesi.
-Jigsawun amerikan başkanı olması(mesela)
-herhangi bi insanın ölümsüz olması

vsvsvs...

ps:içimden cevap yazmak geldi :P
jigsaw amerikan baskanlıgına aday ol butun extraloob arkanda kesin olursun :lol: :lol: :lol:

jesuswan demiş ki:
Jigsaw`un AmericanAura`si var bilmiyor musun? Baskan olabilir o...

Ayrica,brainpower ile %100 kullanabilirsin... TimeAura ile zamani yavaslatir,TechnicalAura ile de 9 golu atabilirsin o surede... Daha saglam kanitlarla gel lutfen...
ahahahah...
1 dakikada 9 gol ?
zaman yavaşlayınca timeaura ile adam yavaşlamayabilir.
ama top yavaşlamaz diye bişi de yok :)
abicim bırakın aura işlerini siz bence sonu deliye varıcak :o

ps:beyninin yüzde yüzünü kullanan bi adam videosu göster.
tüm tükürdüklerimi yiyeyim.
örnek:benim adım john ben beynimin yüzde yüzünü kullanıyorum lafından ibaret olmayan bir video :twisted:

ayrı bi ps : jeton çoooooooooooooooooooook geç düştü bende abi kusura bakma :D

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Eh biraz gec oldu... ThinkingAura`nda bir problem olmali... Baktirmalisin... :P

aslında bodoslama daldım geçmiş sayfaları okumadım pek :)
o yüzden jeton geç düştü.
neyse thinkingauraya baktırma fikri mantıklı geldi düşünücem abi :P

Yapılcak yorum kalmamış ama bence hoş bir topicti kapanması kötü oldu.Birde diğerlerini kanıtlamayı zaten jesus halletmiş ama %100 beyin kullanma işinde hala ısrarcısın insanlar ilk çağlarda m.ö beyninin sence şu an kullandığım kadarını kullanıyormuydu sonuçta ileride oda olucak...

HYDROKİNESİS - HİDROKİNEZİ (beyin gücü ile suya etki etmek)

Sıvı durumdaki bir maddenin moleküllerine nüfuz etme yeteneğidir. Pyrokinezinin aksine burada su oluşturmaktan bahsedemeyiz. Varolan su kütlesinin biçimini değiştirmek yani manipule etmek esas amaçtır.

Başlangıç itibariyle geliştirme teknikleri telekineziye benzeyebilir. örnek verecek olursak, bir su kütlesinin ortasındaki mantar tıpayı hareket ettirmek. Fakat dikkat edin, mantara odaklanmak değil, suya etki ederek mantarı oynatmak. Tıpkı girdaba yakalanan bir geminin sürekli dönmesi gibi.

burada "Bu zaten suya telekinezi uygulamak değil midir?" diyebilirsiniz. Evet aslında olabilir. fakat suyla gerçek bir bağlantı kurmlısınız, sadece maddeye yönelik bir fizik değil elemetin kendisiyle bir olmalısınız. Eğer gerçek yeteneğiniz suysa zaten egzersiz sıklığınıza göre, kısa bir sürede ilerleme kaydedebileceksiniz. Su hariç bir şey düşünmeden meditasyon yapın, yoğunlaşın. bütünüyle suyla kaplandığınızı, gerektiğinde suyun derinliklerinize daldığınızı hissedin. Su olun.

Egzersizler için:
İçi su dolu orta ya da büyük boy camdan bir kase alın. Camdan, çünkü suyun tamamını görebilirsiniz. Mantar tıpa gibi su üstünde kolayca yüzebilen bir nesneyi üzerine yerleştirin. (Telekinezi alıştırmalarında önerilen iki ucuna kibrit çöpü batırılmış iğne gibi)
Şimdi sıra geldi işin en çok pratik ve imajinasyon isteyen bölümüne: Kasenizin karşısında gözlerinizi kapayın. Suyun enerjisini, serinliğini, titreşimlerini hissedin. Onun enerjisiyle kendinizinkini birleştirin. Zihninizde, suyla kurduğunuz enerji bağını hayal edin. Suyun sesini zihninizde duyun, zerafetini hissedin. Bu düşüncelerinizi zihninize kopyalayın ve suyla bir olun. Kendinizi hazır hissettiğiniz zaman gözleriniz açın. Fakat suyla kurduğunuz bağlantıyı kaybetmeyin. O senin bir parçan ve sen de onun. Enerjiyi, zihninizde tutun. Su hareketlenecektir... Ve şimdi, Sudan bir parçasın.. Ona istediğin emri verebilirsin. Kasenin içinde bir girdap oluşturduğunu hayal et. Gittikçe büyüyor ve sürekli hız kazanıyor. İşte o sensin... Bunu yapmayı başardığını hissettiğin ana kadar yapmaya devam et... Sabırlı ol, ilk bir kaç denemede olmuyorsa, ki olmaması muhetemeldir, daha çok egzersiz yap.
Ve sonra zihnini dinlendir.

İşe yarıyor..

(ç)alıntıdır

işe yarıyor diyo belki su bükücü oluruz :D

Yukarı Alt