işte size seal of earth 64 lv silah silkroadın söledigine göre seal of sun +17 değerinde ama bu artık kaç değerinde bilmem ayrıca öle bi silahım olsa hususi intçi çar açar kasarım çünkü böle silahlara alınmaz ve satılmaz anca çar kasılır:D - Resim Silinmiş. ayrıca server saturn biz gene seal of stara fahiş fiyattan bayılmaya millete neler düşüo inşallah bize de düşerr oldie :?! ?!!!!!!..... artık bi yorum ve tebrik alak

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
gir bak honor point için önce adam mezun etmek gerekir ve en az 10 honor kazanılır(40- girdiği lv).ama daha honor sırasında adam yok benim sayemde bi guardian ilk sırada olcaktı botun süresi bitti:D sen gir saturne honor sırasına bak ayrıca sanırsam 1000 honor civarı biriktirmek gerekiodu o da çokkkkkk uzun iş nerdeyse yıl sürer :D

Soh.Yani Honor Point İle Alınan Silah ?!!!!!!! Fazla Kullanışlı Deil.Cunku Durabilitysi Var Ama Onu NPC De Tamir Ettiremiyosun.Honor İle Alınan Bir Taş İle Yneıden Durablity Basısoun.Bence Hava Atmak İçin Gibi Bişe :twisted:

sLaYeR_ demiş ki:
niye mind bow serisini açtın ki bowda gereksiz bi skill o
şahsen bota bırakırken çok yararını gördüm zaten str ci olduğum için ayrıca ks yaptı tabi ks yi direk yapma olasılıgı yok bi keresinde mind bow sayesinde etrafıma 3 parrty canavarı toplandı str ci olmasam kesinlikle acmazdım int çiler için öldürücü etki yapıo ama ks butonunu açmama gerek kalmadan sadece ks ile %20 artabiliosun üşenmedim hesapladım kasıldığım miktarın %20 si ks ve alana etki eden skiller sayesinde hem botların çok oldugu bi yerde başlangıca mind bow koy(gold farmların dibinde ne eğlenceli oluo bi bilseniz) gör ks ile gelen expi :wink1: :wink1: :twisted:
H0n0R_ demiş ki:
Soh.Yani Honor Point İle Alınan Silah ?!!!!!!! Fazla Kullanışlı Deil.Cunku Durabilitysi Var Ama Onu NPC De Tamir Ettiremiyosun.Honor İle Alınan Bir Taş İle Yneıden Durablity Basısoun.Bence Hava Atmak İçin Gibi Bişe :twisted:
bn seal of earth diye biryerlerden birşeyler okumuştm ve seal of sundan sonra o gelio falan filan diodu. görünce hemen fotosunu çektim fakat bnce o seal of sun(honor puanı ile alınan,kore silkroadda honor puanı ile alınan seal of star, seal of moon ve seal of sun vardı dedim seal of sun kırmızı parlar ama özellikleri değişikse bilmem bi media.pk2 yi editleyim bakam sınavlardan rahatladımmı bu konuya seal of earth ün ss ini atarım
oldie
__PaRDuS__ demiş ki:
39 lwl da 64 lwl sword giyebiliyon helal olsun
yani arkadaşım göz var nizam var lv line baktında lv yanında olan karacterin tipine baktınmı acep bikere benim karacter tipden kaybedio o silahı böylece senin dikkat etmeden baktığını anlamış olduk bak hatta inventory açık eğer media.pk yi editlesem ne olur acep sen bi editle inventory de ayrı cracter görünümde farklı karakter yap bakalım, bilgilenmiş oluruz hem :?!

Yukarı Alt