Server
Flora
Takımı
Galatasaray

6 YENİ SMILIES EKLENDİ

Mesajlarımızı smilies ile daha iyi ifade edebilmek adına 6 yeni smilies daha ekledik, umarım duygularınıza düşüncelerinize ferman olur herşeyi açıklarsınız :muck:

- Resim Silinmiş.

Son düzenleme:
Server
Flora
Takımı
Galatasaray
çok ciciler yaa bayıldım bunlara cicioe2 bu sitede hır güre sebep olmasa bari :P

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
puahhahaaa bir mod yazmak lazım hangi smilies kaç milyon kere kullanılmış EXL Tarihinde walla süppoo olur 5 yıl sonra bu hit olur baktın liseli dola hemen cicioe2

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
ProMaster demiş ki:
extraloob demiş ki:
sen gibi liseliye can kurban iyiyiyii varoş mode on summer3:
:kalp: cicioe2 makara:

uff bunu bana user'lar yaparsa varya çok IP Ban atarım ahahaha xanti'de dayanamaz buna bilirim onu da ahahaha başımıza iş aldık yaa bir smilies yüzünden biggrint1 :twisted:

düşünsene birisi şunu yazacak " extra sakin cicioe2 " uff o adamı evinden alırım varyaaa :twisted: :lol: nese:

Takımı
Besiktas
extraloob demiş ki:
ProMaster demiş ki:
extraloob demiş ki:
sen gibi liseliye can kurban iyiyiyii varoş mode on summer3:
:kalp: cicioe2 makara:

uff bunu bana user'lar yaparsa varya çok IP Ban atarım ahahaha xanti'de dayanamaz buna bilirim onu da ahahaha başımıza iş aldık yaa bir smilies yüzünden biggrint1 :twisted:

düşünsene birisi şunu yazacak " extra sakin cicioe2 " uff o adamı evinden alırım varyaaa :twisted: :lol: nese:
Ahahaha makara: makara: makara:

Kitty

Yaaa okan bi dahakine kibirli bi smiley olsun her ifade var bi o yok şöyle hıh yapsın yanii :)

Yukarı Alt