1. Reklam


  1. bestsro
   joysro
   anafor
   anafor
   viki
   darkroad
   bosalan

6 ay boyunca iki kat hızlı internet 49 TL


 1. deltafx

  deltafx rank8

  Kayıt:
  23 Aralık 2013
  Mesajlar:
  189
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  16

  Turkcell Superonline müşterileri aynı fiyata hızı ikiye katlıyor:

  6 ay boyunca iki kat hızlı internet 49 TL

  Turkcell Superonline, sabit telefon hizmetinden yararlanan müşterilerine limitsiz fiber interneti Net Fiyat kampanyası ile 49 TL’ye sunuyor. Kampanya kapsamında, sabit telefon numarasını Turkcell Superonline’a taşıma ya da yeni numara alma ve 24 ay kalma sözü veren Turkcell Superonline müşterileri, ilk 6 ay boyunca iki kat hızlı internetten faydalanabilecek. Böylece 25Mbps olan fiber internet hızı, hiçbir ek ücret ödemeden 50Mbps’ye çıkıyor. Turkcell Superonline’ın iki kat hızlı internet teklifinden 1 Temmuz 2014’e kadar yararlanmak mümkün.
  Net Fiyat kampanyası, faturada hiçbir sürpriz ek ücret ile karşılaşmadan limitsiz fiber internete sahip olmak isteyenlere yönelik. Kampanya kapsamında aktivasyon, modem ve kurulum için de ek ücret ödemek gerekmiyor.

  Dijital dünyada hayatı kolaylaştıran vazgeçilmez teknoloji ortağı Turkcell Superonline, müşterilerini en uygun koşullarla hızlı ve kaliteli internet dünyasıyla tanıştırmayı amaçlayan kampanyalar düzenlemeyi sürdürüyor.

  Net Fiyat kampanyasından yararlanan Turkcell Superonline müşterileri, faturalarında hiçbir sürpriz ek ücret ile karşılaşmadan, aktivasyon, kurulum ve abonelik süresince modem ücreti ödemeden, limitsiz fiber internete kolayca sahip olabiliyor.

  Sabitte Turkcell Superonline’ı seçenlere avantaj
  Turkcell Superonline, ALO (sabit telefon hizmeti) aboneleri için Net Fiyat kampanyası kapsamında aynı fiyata iki kat hızlı internet sunuyor. Kampanya kapsamında, sabit telefon numarasını Turkcell Superonline’a taşıma ya da yeni numara alma ve 24 ay kalma sözü veren Turkcell Superonline müşterileri, ayda 49 TL ödeyerek ilk 6 ay boyunca 25 yerine 50 Mbps hız ile internet keyfini ikiye katlıyor.


  Mevcut müşteriler de yararlanabiliyor

  1 Temmuz 2014 tarihine kadar geçerli Net Fiyat iki kat hızlı internet kampanyası, hem mevcut hem de yeni müşterilerin kullanımına açık. Turkcell Superonline’dan sabit telefon hizmeti almayan, yalnızca fiber internet müşterisi olan kullanıcılar, 24 ay taahhütlü olarak 25 Mbps 75 GB limitsiz paket ile aynı fiyata (59 TL) ilk 6 ay 50 Mbps 75 GB limitsiz pakete terfi edebiliyor.


  Kampanyadan yararlanmak için 0850 222 0 222 numaralı Turkcell Superonline Müşteri Hizmetleri’ni aramak, www.superonline.net internet sayfasını ziyaret etmek ya da Turkcell Superonline yetkili satış kanallarına başvuruda bulunmak yeterli.
   
 2. HugoReyes

  HugoReyes moderator

  Kayıt:
  17 Mart 2013
  Mesajlar:
  1.258
  Beğenilen Mesajlar:
  32
  Ödül Puanları:
  48
  Meslek:
  Öğrenci
  Şehir:
  İzmir

  bi fiber döşesenizde geçsek ttnet 16 mbps 80 tl bayılıyorum
   
 3. Judas

  Judas olduser

  Kayıt:
  17 Mayıs 2007
  Mesajlar:
  1.918
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  36
  Şehir:
  Home

  aynen aynen 2 yandaki apartmanda var bana fiber bağlamıyorlar :( kutu var bizim apartmanda ama aktif değil. şans:S
   
 4. HugoReyes

  HugoReyes moderator

  Kayıt:
  17 Mart 2013
  Mesajlar:
  1.258
  Beğenilen Mesajlar:
  32
  Ödül Puanları:
  48
  Meslek:
  Öğrenci
  Şehir:
  İzmir

  bizim sokağın başında var ama sokağın içine gırmedıler