Arkadsalr herkules serverında 59 lvl hybird char satılıktır. Garm. set +4 swordu ve shiledi vardır. 3m parası 58 lvl wolfu suresi bitmiş tavsanı vardır. Nick DuelMasters isteyen varsa daha herhangi bi fiyat belirlemedim. 4 lvl olmak uzere guildi vardır(master). Oyunda gold silk yada ytl kontor karsılıgı hersey olabilir. Tekliflerinizi bekliyorum oyundan ya _ACID e yada ASIT e pm atabilirsiz. Burayada yazabilrisniz. Ss isteyenler falan varsa oyundan baska bi char acıp gorebilirler. Ver bi bakayım falan yok yani. Aynı _ACID te olan yapılandırma var bu charda da ciddi dusunenler OFFERSS..

ahaahhaah.aynısı değil. senin 15 kere str ye verilmiş.nuke az vuruyo.

zuahahahahahahah

metin abi 13 lvl str verilmiş zaten full 780e kadar int verildimi aynısı oluyo:D

noob apo :) sevmedim charını.
şaka len şaka.oğlum şu charın sslerini koy.daha rahat satarsın. çünkü lvl ine göre farmı ve skilleri süper.

ab, kim ugrascak simdi 60 lvl charın ssleri koymak için:D satarım ben onu elbet isteyen olursa sslerini gondeririz

A

Anonymous

Guest
Char süperdir 54 lwle kadar bizzat elimle kastım. :lolmuch: 54 lwlde süperdi. Sonra Lible takas yaptım persiada 61 lwlla. Char 5ınt 1 str hybird. Paralı sro bot kullanıldı. Chara toplam 450 silk alınmıştım. Dahada alındıysa bilmiyorum. Serverda iyi tanınırım. Kimseye bi kötülüğüm filan olmadı.

Muco napıyon len naılgidiyo persia bak orda suan Gin i yani selimiin charı kasıyom bi sure bende. Arda bi pm atta konusalım. Bu arada bitane daha 60 lvl full str bow satılıga cıkıcak 1 hafta sona falan almak isteyen olursa hazır olsun. Nicki I3r0ken_B0W dusuneneler varsa teklif versin bekliyorum:)

A

Anonymous

Guest
_AClD demiş ki:
Muco napıyon len naılgidiyo persia bak orda suan Gin i yani selimiin charı kasıyom bi sure bende. Arda bi pm atta konusalım. Bu arada bitane daha 60 lvl full str bow satılıga cıkıcak 1 hafta sona falan almak isteyen olursa hazır olsun. Nicki I3r0ken_B0W dusuneneler varsa teklif versin bekliyorum:)
İyi Apo abi ne olsun. Okullar açıldı ben kasamıyom abim kasıyo charı 68 lwlde kaldık. Tmm abi pm atarım zaten senden bişi isticem Embarassed

pm deilde mesaj atarsanız sevinirim bazen basında olmuyorum gormemiş olabilirim

3 TANE 250 KONTOR:) DİREK MSNDEN HALLEDİCEZ İŞİ BANKA FALAN YOK YANİ ustunde pet global devekusu biraz silkte var bide iyi farm yapılmıstır

60lık daha suan 53 lvl onu acadmey için 60 olmasını bekliyorum 60 olunca soleim full str bowcu char fakat bu farmsız.

Yukarı Alt