Merhaba arkadaşlar benim 57 lv Warrior/Bard charım var.Ancak ben bunun skillerini sıfırlayıp yerine crossbow geliştirmek istiyorum.Sadece warrior skillerini resetleyeceğim.Warrior lv 57'de ve 2handed vuruş ve pasif skilleri levelinde.En üstteki seride de taunt 1 lv,destealth 2 lv,sprint assault 3 lv,iron skin 3 lv'dir.Sizce bu işi curse heart ile yaparsam tahmini ne kadar para gerekir ? ya da silkle yaparsam kaç silk gerektirir.Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.

57 level skilleri sıfırlamak için baya para harcarsın ben en son 27 lvl bir skili kapatmak için 200k vermiştim glaiba ^^ birde 57 skilini düşün

boo

rank8
senin hespalaman dah kolay ve net olur
gir kaç tane skil ve up var ve kaç lv warrior mastery in var hepsini topla
sallıyorum 100 ( warrio lvlı , skiller ve upları )
her paketi 5 tane potion içeriyo
100 / 5 = 20 tane 5 li potion alman gerekçek
20 x 28silk = 560 silk örnek..

:detective: 1 silk almak pahalıya patlar değmez
2 curst heart toplaman için saldırma yada bol bol taxi yaptıtıphem lv atlaman hemde curst heart toplaman lazım

princess89 haklı yaklaşık 500 600 silk harcarsın onun yerine pre plus al bide 30 m gold çek hem böylece lv atlarsın sp göreviyle sp kazanırsın hemde skill silerken gold sorunu yaşamazsın bide skill silme olayanı yaparken önce 1 2 skill ini 0 a dir kasmaya skilll in kalsın bardı 10 lv indir ki xbow a mastery açılsın :wink1: yani 15 lv bard skillerinden 30 lv da warrior skillerinden gelse 45 lv xbw skilleriylede extreme basarak 5 laşaısındahem gold he de curst heart kasarsın olur biter :wink1:

ama bence hiç x bow a dönme hatta arkadaşın veya multiclient kullamma şansın varsa yeni bi xbow kas olur biter 52 de bi +5 de yarladınmıydı ytamadır :curtain:

Yukarı Alt