AngeLicMoon demiş ki:
ne demek bunlar hacı ?
İnternetin ilk zamanları telefon kablosunu pc'ne takıp nete bağlanıyordun aramalı bağlantı dakikası belirli fiyat üzerindendi çok pahalıydı ve bağlanırken bu ses çıkıyordu :curtain:

Josephine demiş ki:
AngeLicMoon demiş ki:
ne demek bunlar hacı ?
İnternetin ilk zamanları telefon kablosunu pc'ne takıp nete bağlanıyordun aramalı bağlantı dakikası belirli fiyat üzerindendi çok pahalıydı ve bağlanırken bu ses çıkıyordu :curtain:
kaç sene önce mesela ? ben hatırlamıyorum da :)

Advance

AngeLicMoon demiş ki:
Josephine demiş ki:
AngeLicMoon demiş ki:
ne demek bunlar hacı ?
kaç sene önce mesela ? ben hatırlamıyorum da :)
10 civarı olabilir :lol:

IBM monitörün altında kasası olan(bitişik) diskli iğrenç bir bilgisayarım vardı.
Bayrak kapmaca oynuyordum gece gündüz.
Sanırım 11 yıl felan oluyor bu anlattıklarım.

O bilgisayarda bu şekilde bağlanıyorduk,interneti bilen çok fazla kişi yoktu.

Vay be zamanında az işkence çekmezdim nete bağlanırken :)
bazen gizlice bağlanırdım 146'dan çok ses çıkartırdı yakalanırdım :mrgreen:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
wayyy bee özlemişim bu sesi yaaa cep tel font müziği yapıyorum hemen muhteşemmmmmmm :kalp:

Türkiye'ye internet yeni geldi geldiği günün ertesi gün kuzen satın almıştı cazz cuzzz cızz ıvyyggkkk ne bağlanırdık yaa sonra ben aldım 33k modemle bağlanıyordum linux kurmak için external modem lazımdı gittim 200dolar verdim us robotics external 56k modem almıştım wuhuuuuuuuuu

Vay be annemden az azar işitmedim telefonlar çalışmıyor diye, dayımla internete bağlanırdık. :mrgreen:

Ahahaha süperdi. Hatırlıyorum nete girmek için 1saat uğraşırdık. Girerdik ama bir sayfanın yüklenmesi 15dk. Çok tatlı bir eziyetti o zaman için. :kalp: :popcorn:

Yukarı Alt