Server
Flora
Takımı
Galatasaray
50 Milyon Kişi Oynuyormuş! Bende Başladım ^^

Şu anda 50 milyon kişi tarafından oynanan Second Life oyununun bölümü sitemizde açılmıştır, oyuna hemen girdim aynı gerçek hayat gibi şoke oldum resmen muazzam bir oyun yapmışlar ve işin en güzel tarafı hatunlarla öpüşme sevişme gibi figurlerde var bir nevi sim city'nin online versiyonu ve çok gelişmişi.

Sakın kaçırmayın bu sanal dünyayı muazzam dostluklar kurulabilir ben yerimi aldım.

Resmi Sitesi :

http://secondlife.com/

Download Alternatif Link :

http://pc.gamezone.com/gamesell/p21217.htm

second-life.jpg

barcamp_second_life.jpg

Ps : Nerede bizim tayfa hemen beni bulsunlar aynı serverda takılalım uçarız yahu biz burada uçma da var zati :P

Paralı olması lazım bu oyun..Paralı olmasada Yapmak isteyeceğin herşeyi parayla yapıyorsun.

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
oyun 21mb birşey, isim seçiyorsunuz soyismi o veriyor türk zannetmiyorum ki olsun, ben bilgiyi bile vermeyecektim bizim ağzı bozuk türkler girmesin diye ama oyunuda 50milyon oynuyormuş bu yüzden herkesin haberi olsun istedim, evet bazı free itemler var lakin para ile herşeyi alabiliyorsunuz ki oyun cidden abartmış bir güzellikte.

6 yıl önce dedim single player oyun asla oynamam artık diye işte bunlarda bunun ispatıdır.

Midbroke

Bilgiliyim
Bi'ara abimden duymuştum oyunu indirmiştim ama üye olmamıştım :D Güzel birşeye benziyor ama bana göre değil .

valla ben bu oyunu 2sene önce oynuyodum isim Kaan Carfagno'ydu :mrgreen:
bırakmamın sebebi acayip kota yiyordu valla ne güzel istanbul'da albinin yeri diye bi kahve vardı orda çaycılık yapıyodum hep türkler geliyodu geceleri aleme akıyordum sex show başlıyodu süper bi oyun sınırsız kotası olanlara şiddetle öneriyorum :twisted:

ayrıca oyunda iş yaptıkça $ kazanıyorsun bunlarlada alışveriş yapıyosun aleme akıyosun ev , araba , işyeri falan filan...Bi nevi 2.hayat adı üstünde :D

extraloob olarak oynayanlar server belirliyelim birlikte aynı yerde oynayalım

oynamaya başladım 2 hatunla yarı ingilizce muhabbet etmeye calıştım olmadı
dil yok silkroad tan ögredigim kelimeleri kullandım isminney nerelisin merhaba o kadar

Yukarı Alt