Benim Merak Ettiğim Bi Konu Var Neden Yüksek Lvl lerin Setleri +5
+6 Yapmak Çok mu Zor Yada Yapılamıyor Mu? Neutral Daha Seti İle Uğraşabileceğim Lvl De Charım Olmadığı İçin Merak Ediyorumda.

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
+5+6 yapmak çok zordur astral kullanmak lazım ki +6 basmak için para vermeye değmez elin avrupalısı ekonomik olarak daha iyi olduğu için basıyor bizde onları almaya çalışıyoruz en kötü ihtimal Wink

aslında +6 da yapılır da +5 e çekmek kolay olmadığı için ve de astral olmassa sanmıyom fazla cesaret yoktur onu +6 yapmaya çalışacak çünki yansa dünya başına yıkılır :lol:

son degre olarak benım düşündüğüm ya sun olucak yada +5
+6 +7 ugrasılmaz bazı ıtemler oluyo mesela benım kafallık vardı butun sete harcadıgım elıxırden daha cok elıxır yaktım onun ıcın +5 olmadı su an charı sattım sattıgımda +4 tu bılmıom ne oldu
kimi sun alıp +7 basıyo onların tedavı görmesı lazım kanımca elle tutulmayan bı seye nasıl bu kadar para harcanır anlamıom

+5 den sonra itemlerin yok olma ihtimali cok buyuktur. full blue +5 bi giysisi olan biri bunu yanabilecegini goze alarak sadece 3 4 defans fazla olsun diye basabilecek kadar manyak diildir kmse ... immortal yoksa item buyuk bir ihtimal yanar we YOK OLUR

Yukarı Alt