[url=http://img853.imageshack.us/i/vykopya.jpg/]- Resim Silinmiş.[/url]

Uploaded with [url=http://imageshack.us]ImageShack.us[/url]

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Kaç senelerdir oynarım.Hayatım da sadece 1 defe ünique kestim.Oda Alexsander yeni açılmıştı.SacretTürk'deyken 68Lv'de yarkan kesmiştim.[GM]IceMılk (kulakları çınlasın :mrgreen: ) pm atmıştı hatta.Ondan sonra o kadar char kastım.Cerberus bile kesme girişiminde bulunmadım.4 tür player var aslında:

1-Ünique peşinde koşup,pvp yapmayanlar.
2-Pvp peşinde koşup,üniqe kesmeyenler.(Im 8) )
3-Oyunu sadece muhabbet için oynayanlar.
4-Charı 10 numara yapıp,kafasına göre takılanlar.(Bunlar genel de ne pvp yapar,nede ünique keser.Ortalar da dolaşırlar.35+ üstüdürler. :P Bizim gibi +18 gençler bunlara gaz verip zorla gençleştirirler. makara: )​

Barzo

NiNCaSu demiş ki:
4-Charı 10 numara yapıp,kafasına göre takılanlar.(Bunlar genel de ne pvp yapar,nede ünique keser.Ortalar da dolaşırlar.35+ üstüdürler. :P Bizim gibi +18 gençler bunlara gaz verip zorla gençleştirirler. makara: )
+WB

deli olurum öyle tiplere o zaman oynama arkadaş bu oyunu hayretimsi bişey ya summer2:

WoozyBici demiş ki:
NiNCaSu demiş ki:
4-Charı 10 numara yapıp,kafasına göre takılanlar.(Bunlar genel de ne pvp yapar,nede ünique keser.Ortalar da dolaşırlar.35+ üstüdürler. :P Bizim gibi +18 gençler bunlara gaz verip zorla gençleştirirler. makara: )
+WB

deli olurum öyle tiplere o zaman oynama arkadaş bu oyunu hayretimsi bişey ya summer2:
zorunuza giden adamların 10 numara char yapması mı yoksa oyunu gerçekden oyun olduğu için oynaması mı cicioe2

Barzo

WeAreHero demiş ki:
WoozyBici demiş ki:
NiNCaSu demiş ki:
+WB

zorunuza giden adamların 10 numara char yapması mı yoksa oyunu gerçekden oyun olduğu için oynaması mı cicioe2
zoruma giden birşey yok sadece sevmiyorum öyle tipleri adam charını on numara yapacak ve sonra haydii kasmaya devam et e charın zaten ff git uniq kes, pvp yap bişey yap ama sadece oyuna para harcayıp char kasmak ve başka bişey yapmamak oyun oynamaksa o zaman diyecek sözüm yok elbette cicioe2 pray:

WoozyBici demiş ki:
NiNCaSu demiş ki:
+WB

herkezin keyfi kendinee... :coffee:

ben nova set dizip pvp yapmayan nukerler biliyorum :D adamdak maksat muhabbet :D çok çok ender meslek cavede botları basardı makara: arada uyananlar olurdu ve genellikle alırdı makara: nukerde olsa nova set bir başka legendle birlikte...

edit: ciddiyim makara: daral:

Yukarı Alt