Arkadaslar 5:1 ve 7:1 tam olarak nedir? benim lvl 63 full int carım bunu nasıl bu carı nasıl degerlendire bilirim?
Weapon:Sword and Sheld
Master:Fire and light artan spler cold'a

A

Anonymous

Guest
shevchenko7 demiş ki:
5,1 ve 7,1 bir hybrid yapılandırması bildigim kadarıyla Rolling Eyes
Evet ama bu yöntem lvl 1den itibaren işe yarar sen 63 olmuşşun senın oilin bitmiş kahvekeyfi

shevchenko7 yaz:
Alıntı:
Evet ama bu yöntem lvl 1den itibaren işe yarar sen 63 olmuşşun senın oilin bitmiş

Biliyorum haklısın ama ben 5,1 ve 7,1 nedir sorusunu cevapladım

OOO sen uyumadınmı ya
Yokya Ne Uykusu Keşke Tutsada Uyusam Bünyeyi Gece Vardiyesine Alıştırdık İyice Sabah Ezanını Duymadan Uyuyamıyorum :lol: popcorn

A

Anonymous

Guest
Bende cumartesi cok çalısmısım yorgundum yatıp kalmısım şimdi kalktım bana pazar akşamına kadar uyku yoık :mrgreen:

Ya Hocam Hazır Kimse Yokken Sana Sorayım Yakalamışken :lol: ya bende bir sürü resim var ama nasıl koyacagımı tam bilmiyorum bi alatırmısın Question

5:1 yani her 5 lvl de bir str vermek deilmidir yani lvl birden baslasak lvl 5 de bi str lvl 10 da bir str gibi lvl 80 olunca toplam 16 str vermis oluruz ki buda 5 lvl str ye vermekle aynı sey yanlısmıyım!

Ya 5:1 tam olarak nedir? her 5 lvlde bir str vermekmidir yoksa her 5 lvlde 3 str vermek dir?

A

Anonymous

Guest
-Resim Silinmiş.

-Resim Silinmiş.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Alavigne demiş ki:
İyide verdiginiz sey ztn forumda mevcut arama yapmasını isdeseydin bulurdu!
illa ki ara mı diyelim usenmedik anlattık ha orda kendi bulmuş ha biz anlatmısız bunu nie bu kadar buyutoyrsun modlara soyle bizim yazdıklarımızı silsinler topicin temiz kalsın

Alavigne demiş ki:
Arkadaslar 5:1 ve 7:1 tam olarak nedir? benim lvl 63 full int carım bunu nasıl bu carı nasıl degerlendire bilirim?
Weapon:Sword and Sheld
Master:Fire and light artan spler cold'a
lvl 63 full int istersen 7/1de olursun 5e1 de

66dan snra str werrsen 5e1 70ten snra werrsen 7e1 olur sana kalmıs!
5e1= 6statta 5 tane int 1 tane str wermek demektir yhada tam tersi 5lvlde 1 deil! yani 2 lvlde 1 str!
7e1=8statta 7tane int 1tane str bu cok karısık bi hybrid anca 70ten snra str wererek tam oluo 1lvlden itaberen cok kafa karsıtıro :lol: 8e1 daha kolay gerci 3lvlde 1str!

5e1 cok dayanıklı tavsiye ederim Wink fireden yana diilim ama oyun bu zevk we istek meselesi =)

Yani Lvl 66 dan sonra full str gidersem 5:1 olurum dimi.
LVL 66'da vermeye mi baslıcam yoksa 66 dan sonramı? bidre onu solesen :)

Yukarı Alt