1. Reklam


  1. bestsro
   joysro
   anafor
   deep
   eos
   anafor
   trensro

5/1 hybrid sword skilleri yardım !!


 1. Anonymous

  Anonymous Guest


  5-1 hybrid sword shield charın 80 lvlda skiller nasıl olmalı ve Bicheon da hangi skiller açılmalıdır??? Özellikle CooLLer hacım sen bilirsin bu charı bi bakarsan sevinirim extraokk
   
 2. Xanthos

  Xanthos rank8

  Kayıt:
  10 Mayıs 2007
  Mesajlar:
  9.295
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  36
  Meslek:
  Zir.Müh.
  Şehir:
  Kalkan-KAŞ/ANTALYA

  5/1 Hybrid sword nuker... kahvekeyfi

  5/1 hybrid, 40 stat str vermek demek...80 olduğunda elinde en kötü ihtimalle +7 sword olması gerekli sanırım.
  1.Bicheon 80, Fire 80, Lightining 79, Cold 61

  2.Bicheon 73, Fire 80, Lightining 78, Cold 69

  3.Bicheon 80, Fire 60, Lightining 80, Cold 80

  4.Bicheon 71, Fire 80, Lightining 79, Cold 70

  5.Bicheon 71, Fire 61, Lightining 79, Cold 80

  Daha bir çok yapılandırma oluşturulabilir.

  Bicheon skilleri Smashing series , Chain Sword Attack Series , Blade Force Series(isteğe bağlı),Hidden Blade Series, Killing Heaven Blade Series , Sword Dance Series(isteğe bağlı),Passive

  Smashing series grubundan mutlaka ve mutlaka Flying stone smash skilini nuke atmadan önce kullanmalısın.Bleed status vererek rakipten fazla can kaybı sağlar.Daha sert vuruşlar yaparsın.
  Chain Sword Att.Series,bu gruptan mutlaka ve mutlaka Lightining Chain açılmalıdır.Tıpkı Fliying stone smash te olduğu gibi nuke den önce kullanılmasında yarar vardır.Rakip üzerinde 3 farklı etki yaratır: Bleed,Division ve impotent... Bleed'i yukarda açıklamıştım.Division status,rakibin defanslarını düşürerek daha fazla damage yemesine sebep olur.Impotent, rakibin hit ratio sunu,yani saldırılarını düşürür.Düşük ataklar yapmasına sebep olur.Kısacası,nukelerden önce Flying stone smash ve Lightining chain arka arkaya kullanılırsa daha etkili vuruşlar yapılabilir.
  Blade Force Series skilleri,kasarken faydalı olacaktır.Critical vuruşlar yapar.Tabi kullanılan swordun CRT değerine bağlı...(İsteğe bağlı olarak açılabilir.)
  Hidden Blade Series ve Killing Heaven Blade Series, Hidden blade serisi ile yatırma, Killing Heaven Blade serisi ile de batırma yapabiliriz.Örneğin baktınız yatacaksınız,adama yatır/batır çektiğinizde hem can doldurmuş olursunuz,hem de adamı sinir etmiş olursunuz.Ayrıca crt vuruşları sayesinde nuke kadar etkili olcaktır.Hatta hybrid bir charda nuke ile eşit vuruşlara sahip olacaktır.
  Sword Dance Series,bu skill grubu birden fazla düşmana saldırma imkanı sağlar..Silahın crt değeri yüksek ise çok etkili crt vuruşlar yapar.Özellikle guild ya da Job War esnasında 3 farklı hedefe aynı anda azalan değerlerde vuruş yapılabilir.
  Passive,zaten blocking ratio için açılması gereken skillerimiz arasında...
  Bu konuda çok yorum yapılabilir,aklıma gelenler şimdilik bu kadar.Diğer masteryler için de yardım istersen, biz hep burdayız. extraokk extrabeer

  Full int olsaydın kesinlikle 5. seçeneği tercih etmeni önerirdim.Hatta fire mastery'den alıp Bicheon ve lightining 80 yapmanı önerebilirim.
   
 3. Anonymous

  Anonymous Guest


  EYW saolasın extraokk extraokk extraokk