Hybrid Sword Nedir?
Hybrid sword 5 int 1 str verilmiş nuker yapılandırmasıdır.Vuruşları Full intlere göre daha az olmasına karşın full intlere göre daha zor yatar. :wink1:
Hybrid Sword Nasıl Kasılır?
Elle :mrgreen: .Şaka yapıyorum elle olmak zorunda değil.Bota saldığınızda -deminde söylediğim gibi- daha zor yatar.Genelde Nuke,Yatır-Batır ve Kombo skillleriyle saldırı yapar.(Daha doğrusu o şekilde saldırı yapması tercihimdir :wink1: )
Pvp`deki yeri nedir?
Pvp`de isro ya göre daha kolay yatar.Çünkü snow shield skill`i bildiğiniz gibi ecsroda yok.Ama elinize iyi ve BR`si yüksek bir shield aldığınız zaman str charların bile önünde durabilme ihtimaliniz vardır.Saldırdığınız kişiye önce yatır-batır sonra buz nukesi yada adamı donduracak herhangi bir skill sonra kombo ve birkaç nuke daha attığınızda adam yerdedir."E ozamana kadar adam bize vuramaz mı basbaya çiğner geçer" diye düşüne bilirsiniz tabi.Bu konuda sizi haklı bulurum çünkü yatır batırı yapamazsanız çok rahat yatarsınız :wink1: .Kısacası pvpde şansa dayalıdır :thumbsup: .
Kıyafeti ne olmalıdır?
Kıyafet olarak pro veya armoru önerebilirim.
Armor yaptığımızda nolur:Armor yaparsanzı phy defance yüksek ama mag defansınız düşük olur.Zaten hybrid olduğunuz için mag defansınız full intlere göre daha düşük.Ama "Ben full strleri kesmek istiyorum."diyorsanız bu şekilde yapmanızı tavsiye derim. :wink1: :thumbsup:
Prodector yaparsam nolur:Prodector hem phy hemde mag densınızı yükseltir.Zaten hybrid olduğunuz için mag defansınız iyice düştüğünden prodector sizin mag defansınızı arttırmaya yardımcı olur.Ama herşeye rağmen benim tercihim ister hybrid ister full int olsun her zaman ARMORdur :wink1: .
Skilleri nasıl olmalıdır?
Skilleri 70 bicheon 70 light 70 cold 90 fire olmalıdır.YADA 70 bicheon 90 light 70 cold 70 fire.Ben bu konuda her zaman kararsız kaldığımdan kendi tercihimi söyleyemiyorum siz karar verirsiniz artık :mrgreen: .
Hangi skiller açılmalıdır?
Şu anda ss koyamadığımdan sözlü olarak gösteriyorum :wink1:
Bicheon:
1.Seri:1.seriyi açmanıza gerek yok size bırakıyorum çok yükse bir atack gücü yok hatta açmayın size hakda bırakmıyom :mrgreen: .
2.Seri:2.seri kombo serisidir kombolar sonuna kadar up :popcorn: .
3.Seri:Bu skilli kullanınca ilerleyemiyoruz ama acil bir durum olduğunda mesela pvp yapıyosunuz ve lanet kapı çaldı kenara gidecek vakit yok kullan kalsın öle phy defanse ve blocking ratio artırıyo en azından niye yattın derlerse kapı çaldı diyince sana gülmezler :mrgreen: .(Not:Farm yapacaksanız açın hatta hiç açmayabilirsiniz)
4.Seri:Bu seri blade ateşi fırlatıyo bizim burda jilet atma diyolar bu skille :mrgreen: .İsteğe bağlı açabilirsiniz niye diyorsanız zaten lighthing lion shot var :wink1: .
5.Seri:İşte yatır serisi.Eeeeen sevdiğim serilerden biri hem pvpde adamı sinir edersiniz hemde ks yaptığınız adamı sinir edersiniz :mrgreen:
6.Seri:Buda batır serisi.Yatır skilli ile birleşek muhteşem çifti oluşturan seri :mrgreen: .Sonuna kadar upluyoruz :popcorn:
7.Seri:Sword dance serisi.Pek yüksek bi attack gücü yok.Oyüzden açmıyoruz.
8.Seri:Pasif skill blocking ratio arttırıyo sonuna kadar açıyoruz.
Cold:
1.Seri:İmbue açılmıyor.
2.Seri:Eeeeeeeeeen önemli buffumuz.Kesinlikle ama kesinlik maxdanda yukarıya upluyoruz :mrgreen: .
3.Seri:Yavaşlatma skilli.Pvpde belki işinize yarayabilir.Ama genede önermiyorum.
4.Seri:Sabit durarak phy defansınızı artırır.Dw kapı önünde glaivelere karşı çok işinize yarar açmanızı öneririm.
5.Seri:Yavaşlatma-Dondurma serisi.Pvpde işinize yarabilir belki ama yinede önermiyorum.
6.Seri:Buz nukeleri.Kesinlikle açıyoruz nede olsa nukeriz :P .
7.Seri:Cold pasif skill.Kesinlikle sonuna kadar up phy defans yapıyor.
Lighthing:
1.Seri:Eğer 70 cold 70 fire 70 pacheon 90 light gidiyosanız imbue açılıyor.
2.Seri:Lighthing buffu.Mag attack yapıyor kesnlikle açıyoruz.
3.Seri:Hızlı koşma serisi.Kesinlikle açılıyor.Özellikle 2.kitabı pvpde kaçmanızı sağlar.
4.Seri:Lion shot serisi.Gayter güzel bir attack skilli sonuna kadar up :popcorn: .
5.Seri:Parry ration serisi.Bu size mag attack yapan kişilerin daha az vurmasını sağlar.Başka söze gerek yok up.
6.Seri:Thunder bolt serisi.Light nukeleri.Eh artık bi zahmet açın.
7.Seri:Pasif skill.Parry ratio artırıyor upluyoruz.
Fire:
1.Seri:Eğer 90 fire gidiyorsanız imbue çılıyor.
2.Seri:Buyu yemenizi engelleyen skill.Açıyoruz.
3.Seri:Phy attack skilli.Pacheonla saldırdığımız için açıyoruz.
4.Seri:Mag defance skilli.Sonuna kadar upluyoruz.
5.Seri:Mag ile dalan birileri varsa sabit durup dalmanızı sağlar.Açmanızı öneririm Dw kapı önünde çok işe yarar.
6.Seri:Fire nukeleri.Ne diyeceğimi zaten biliyosunuz. :mrgreen: Açıyoruz.
7.Seri:Pasif skill.Açıyoruz pht attack artırıyor.

Eğer işinize yaradıysa ne mutlu bana :muck:

Saygılarımla
ironEyE

pekı s/s yerıne spear kullınp glv vuruşlarını acsak nasıl olur? Fıkrın varsa onlarıda yazarsan sevınırım.Cunku ben yenı nuke actım ama ne yapıcam karar veremedım.:D

ozann demiş ki:
pekı s/s yerıne spear kullınp glv vuruşlarını acsak nasıl olur? Fıkrın varsa onlarıda yazarsan sevınırım.Cunku ben yenı nuke actım ama ne yapıcam karar veremedım.:D
Şimdi tercih senin dicem ama s/s ile oynamanın zevki başka spearla oynamanınki başka spearla çok yüksek vurursun ama karşındaki adamsa seni yerden yere vurur :mrgreen: .Uzunlafın kısası s/s ol :thumbsup: .

Yukarı Alt