evet arkadaslar baslıkta gorugunuz gıbı 5/1 hybird ınt bowum war .ve size bir kac soru sormak ıstıorum.
ozellıklerı: Fire 72 bow 72 cold 50 lıght 60 şimdi Ben bi farm a gırıp cold u yukseltcem yanı kendı lwl ıma max cekcem.Fakat dusunuyorum acaba fire ı kapatım lıgt mı gıtsem ve heuksal acıp bow mu kapasam... onerıler bklıorm. yorum plz

zaten hybrid bow sacmaliktir speara gec fire i kapat light a gec 90cold 90 light 90 heuskal ol isten bisiyide 30 yap yada hicc yapma ilerde silmekle ugrasmassin

RoyalFlush

Bilgiliyim
MakmeN demiş ki:
zaten hybrid bow sacmaliktir speara gec fire i kapat light a gec 90cold 90 light 90 heuskal ol isten bisiyide 30 yap yada hicc yapma ilerde silmekle ugrasmassin

+ 1

en mantıklısı her türlü int çar için geçerli tek yapılandırma(force kullanmayanlar için)

SlaYeR* kardeş charının resimlerini koyabilirmisin karakter bilgilerinide koyarsan sevinirim bide normal vuruşunla vurduğun crt.ler arasında kaç k farkediyor cevabını bekliyorum.

MakmeN demiş ki:
Elinde Force Hybrid bi bowman olsaydi bole konusmazdın :)

Speara donersen farmı 1 ay daha uzatmıs olucaksın rahat

Yukarı Alt