Exp, lvl kasmayımı zorlaştırdılar sro da? Uzun zamandır oynamıyorum yeniden basladım ama ne olmus boyle ??

Eskiden 90 lvl de saatte %5 kasıyorduk. En az %3 kasıyorduk saatte 90 da. Ben şuan 40 lvl'im ve saatte %6 kasıyorum

Sizde bunu farkediyormusunuz? Yoksa bana mı boyle geliyor... yanlısım mı var

vlla o uzun zamandır oynamaman ne kadardır oynamamana bağlı, her legendda exp oranları sürekli değiştiriliyo çünkü artık chin charları euro pt lerle karışık olmaya başladığı için, işin komik kısmı 90 dan sonra, 1-90 arasından daha kolay :D

oha :D Nasıl açarmısın şunu? Şimdi ben 90 lvl i geçtikten sonta 90 a kadar kastıgımdan daha kolay mı olacak kasmak ?

genelde öyle ,hele 100den sonra öyle bir kolay oluyoki, job caveler forgotten worldler ve partiler...

yani 90 dan sonra BAYAAA bi partiler falan oluyo, bide job cavede çok sağlam sp farm ve xp alabiliyosun, o yuzden artik millet ong farm falan yapmıyo, direk 101e fırlayıp bi tane nova çekip job cave e uçuyolar ^^

Tam aksine. lwl sınırı 110 olduktan sonra oyunda lwl kasmak sıkılmasından sonra 1-90 arası kasmak kolaylastı. oylekı sadece gorevlerın verdıgı explerle cok rahat exp alabılıyorsun. Eskıden 1000 tane kestıgımız mobdan 3m exp alıyorsak sımdı500 tane kesıp 4.5m alabılıyoruz. 90 lwl den sonrası bıraz daha zorlu gorunsede ınan bana 106 lwl e kadar cok rahat kasabılıyorsun saatte %3-4 [ptye slota gore degısır] kasabılıyoruz. 106dan sonra bıraz daha zorlamaya basladı. sanırım lwl moblara yaklastıgından dolay :think: Güzel bir Pt veya Taxi ile Cok rahat kasabılıyorsun. :roll:

Nasıl görevlerle? ben hiç görev yaptırmıyorum. Bota bırakıyorum daha kolay oluyor. Artık görevler çok exp mi veriyor yani onlarlamı kolaylastı kasmak yani

Takımı
Galatasaray
Silkroad bundan 3 4 sene öncesine göre exp olayı biraz daha düşürüldü önceden 1 Lv karakter 1 mangyang kestiğinde %25 exp alıyordu şimdi ise 1 manyang %19 exp veriyor sanırım.Ne kadar para o kadar exp felsefesi var joymaxta iyi bir karakter sahibi olabilmek için bir kaç seneni bu oyuna vermek zorundasın.Senin konuna gelecek olursak 40 lvlde botla kasman hiç mantıklı değil bunun yerine 400 500m gold satın al güvenilir kişilerin taxilerine gir max. 1 haftada 64+ olursun.

EliteGuy demiş ki:
Nasıl görevlerle? ben hiç görev yaptırmıyorum. Bota bırakıyorum daha kolay oluyor. Artık görevler çok exp mi veriyor yani onlarlamı kolaylastı kasmak yani

Görevleri Takip Et Cogu Görevın Lımıtı Azaltıldı Ödülü Arttırıldı. eekd1

arkadaşım aynı yav değişen bişey yok 1-80arası kolayda taxilerle felan 80dan sonra zor kasmak pt bulmak zor ama 90dan sonra kolay pt bulmak euysan tabi

+Dejavu+

Bilgiliyim
40 Lv ile bota koymak mantıklı değildir.

bkz : Hiç masraf etmeden kasan arkadaşım var 5 günde %100 exp Lv'i 95 xbow. İbot ile kasıyor. (65 e kadar ben kastıydım wingte) o gün bugündir hiç para basmadan sadece LTP ve ibot ile kasıyor bence taxilere falan gir 60+ ol git sal caveye.

High_Blank demiş ki:

bkz : Hiç masraf etmeden kasan arkadaşım var 5 günde %100 exp Lv'i 95 xbow. İbot ile kasıyor. (65 e kadar ben kastıydım wingte) o gün bugündir hiç para basmadan sadece LTP ve ibot ile kasıyor bence taxilere falan gir 60+ ol git sal caveye.

Xbow'u bard mı yoksa celeric mi? Bendede xbow var, bard mı yapsam celeric mi bilmiyorum

EliteGuy demiş ki:
Exp, lvl kasmayımı zorlaştırdılar sro da? Uzun zamandır oynamıyorum yeniden basladım ama ne olmus boyle ??

Eskiden 90 lvl de saatte %5 kasıyorduk. En az %3 kasıyorduk saatte 90 da. Ben şuan 40 lvl'im ve saatte %6 kasıyorum

Sizde bunu farkediyormusunuz? Yoksa bana mı boyle geliyor... yanlısım mı var

gap olmadığından emin misin?

+Dejavu+

Bilgiliyim
EliteGuy demiş ki:
High_Blank demiş ki:

Xbow'u bard mı yoksa celeric mi? Bendede xbow var, bard mı yapsam celeric mi bilmiyorum
Bard pvp etmeyi becerebilirsen cleric.

emc

rank8
Mesela :
Penon , Sona , Planar, Small Bungwang, Maong , Golden Spider, Mujigi gibi yaratıklarda görev yoktu. Bunlara 2 veya 1 adet görev eklendi. Şöyle anlatayım.
Lv 60 charımla bu saydığım görevler artık , Spider ve Big spider görevlerini yapıp teslim ettiğimde Level 63 oldu. İşte durum bu.
Tabii görevleri yapmak teslim etmek zaman alıyor. Fakat Sbot sahipleri için No problem bildiğim kadarıyla sbotlara görev yapma eklendi.
> Yine şöyle açıklayayım. Lv50 karakterimle şimdi gidip Lv34-40 arası görevleri yapacağım. Neden dersen muazzam exp geliyor. Tabii önemli exp veren görevleri yapacağım.

> Eskiden görevler bitince arada boşluk oluşurdu. Joymax bu boşluğu doldurdu. Ha birde Forgotten World görevlerini alıp yaparsan cabası....
> Lv 60 iken Lv64 Sun staff satın aldığımda aldığım kişi levelimi sormuştu. Lv 60 dedim ki öyleydim. OOO daha çok var dedi. Halbu ki görevlerle bir iki günde Lv63 oldum.
> SP farm, ong farm hiç mantıklı değil. Belki biraz ihtiyacı karşılamak amaçlı yapılabilir. 100 den sonra işler biraz daha kolaylaşıyor. Hele ki Çinli Full STR iseniz. Tekrarlanabilir. Güzel exp veren görevler var. Hem sp , exp güzel geliyor. Partilerde olmakda güzel fakat levelimiz yükseldikçe partilerin getirisi oldukça azalıyor. Level 107 -108 den sonra partideki düşük levellere taxi yapıyormuşsunuz gibi oluyor.

Yukarı Alt