Yorumlarınızı bekliyorum...]
-Resim Silinmiş.
-Resim Silinmiş.

SATURN DE 3.ü Isyutaru _Darkness_ killed [FreakZ]

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
1 Saat de KArakoram dan adamlar Ferry e getirdiler 6 saat urastık Bu an için.. 41 Lv % 20 den 40 lv % 63 oldum ama isy icin değer.. :mrgreen: :lolmuch:

Saolun :=)ı o kadar urastık benim deilde baskasının nicki cıksa bayılıcaktım saten isy nun son hp leri kaldıgında daha öldüğünü göremeden Hastanede uyana bilirdim kalp krizinden gidiyordum cok heycan vericiydi Confused :mrgreen: extrabeer

kardesım benım anlamadıgım karakoramdan nası goturdunuz ferrye teleportlamı nerden gectınız harıtaya bakarmısın ısınladınızmı ısyuyu :lol: he ? buna bı acıklık getırırımısın

Ray_jovan demiş ki:
helal demek geliyor valla içimden ama sormadan edemiycem nasıl becerdin :lolmuch:
sana 5 saat boyunca naptıgımızı anlatıym kısaca Simdi
1:1 Saat de Karakoramdan Hotan Ferrye getirdik..
2:ilk baslarda cok öldüm sonra bıraktım Lib ler felan kesiodu herkes bırakmıs sorna
3:Ben geldim adamları topladık felan % 60 dı HP si
4:Biz Dalmaya basladık Spawn yaptı sorna 1 Lv olanlar (ezüqler :mrgreen: )onlar isy a vurarak cekerken Elitler Vesayre taşlara kayalara takıldı.. biz de sırayla kestik her spawn böle sürdü ve toplam yaklasık 5 saat sürdü ve mutlu son _Darkness_ killed (SS de gördüğünüz 52 + guild % 10 hp var ken geldiler..! o ana kadar tabiki pt damage la almıs olduk )

Tebrikler sana euro geldi bole oldu cleric bufları resler faln derken isyu ksimini 40 lvllara dustu :)

Yukarı Alt