Kısa Bir Ayrılık...

SBS' ye 40 gün kalması nedeniyle kısa bir ara yaşayacağız. Foruma hiç uğramayacağım demek anlamına gelmiyor tabiki de, sadece daha az uğrayacağım imza istekleri sayfasını kapattım bromancelerimden biri olan Underground* size en iyi şekilde yardım edebilir diye düşünüyorum. Bana kazandırdıklarınız için size çok teşekkür ediyorum gönül ister ki kısa bir ayrılık bile olmasın ama ilerde geleceğime yön verecek bir sınav olduğu için bunu yapmam gerekli.

Anlayışınız İçin Çok Teşekkür Ediyorum...

Günde 45Dk anca çalışabiliyorum sbsye :D , sen günde kaç saat çalışıyorsnun?

Buura demiş ki:
Geç kalmışsın fakat bu 40 günü iyi değerlendir.
Aslında geç kalmadım şu ana kadar çok çalıştım son 40 gün kala çalışmalarımı çok daha sıkı hale getirmem gerekti

brk60 demiş ki:
Günde 45Dk anca çalışabiliyorum sbsye :D , sen günde kaç saat çalışıyorsnun?
3 Saat dersaneyi saymassak günde 3-3.5 saat kadar ^^

dersleri baştan kaçırdığım için fazla bişey anlamıyorum çalışırken bu durumda beni sinirlendiriyor iyice bırakıyorum ders çalışmayı daral: daral:

brk60 demiş ki:
dersleri baştan kaçırdığım için fazla bişey anlamıyorum çalışırken bu durumda beni sinirlendiriyor iyice bırakıyorum ders çalışmayı daral: daral:
Şuan tam zamanı dersaneye gitmiyorsan konu anlatımlı bir kitap al başla çalışmaya bol bol test çöz günde en az 200-250 şart oldu artık

MetoveR demiş ki:
brk60 demiş ki:
Şuan tam zamanı dersaneye gitmiyorsan konu anlatımlı bir kitap al başla çalışmaya bol bol test çöz günde en az 200-250 şart oldu artık
Bro evde her dersin ayrı kaynak kitabı var ama bir türlü ısınamıyorum çalışmaya XD
Birde Tüm dersler konu anlatımlı alıyım + test bakalım bu sefer olucakmı ^^

Sınavda başarılar , bizim zamanımızda OKS vardı ahh ahh ne cabuk değişiyor bu devir :P

Ps : umarım güzel bi liseye girersin.

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
MetoveR demiş ki:
Kısa Bir Ayrılık...

SBS' ye 40 gün kalması nedeniyle kısa bir ara yaşayacağız. Foruma hiç uğramayacağım demek anlamına gelmiyor tabiki de, sadece daha az uğrayacağım imza istekleri sayfasını kapattım bromancelerimden biri olan Underground* size en iyi şekilde yardım edebilir diye düşünüyorum. Bana kazandırdıklarınız için size çok teşekkür ediyorum gönül ister ki kısa bir ayrılık bile olmasın ama ilerde geleceğime yön verecek bir sınav olduğu için bunu yapmam gerekli.

Anlayışınız İçin Çok Teşekkür Ediyorum...

40 günlük kamp seni bomba gibi yapar başarılar dilerim canımcım :kalp:

Majestic demiş ki:
geç kalmamışsın çok vaktin var yavaş yavaş çalış.40 gün sonra görüşürüz.^^
ne yazıkki çok çok gecikmiş bi fen lisesi için çalışma süresi en az 5 saat olmalı
ufak kuzenim var 2 . sınıftan beri dersaneye gidiyo bu sene 7. sınıfta ilk sınavından 500 puan aldı inş bi fen lisesine yolluycağız onuda 8)

2. sınıftan beri dershaneye gidiyo vay be çocuk mutant sanırım fen lisesine gidince ne olcak ? asosyal mühendismi?? kimseyle konuşmayan sakin uslu çocukmu?Siz onun hayatını nasıl etkileyebılırsınız ya bu kadar 2. sınıfta dershane ne demek yaa

Yukarı Alt