NiGHTMaRe

Aileden
Kriptex arkadaşımız başına buyruk davranma ve argo kelimelereden dolayı aramızdan ayrılmıştır...

Yine herhangi bir yere giremedim siteyi bırakıcağım paparazzi olan arkadaşlara hayırlı uğurlu olsun.

Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
Kriptex'in paparazziliği bana karşı yaptığı saygısızlıktan dolayı alınmış ve siteden süresiz uzaklaştırılmıştır..

Beyler özür dilerim sinirli bir anıma denk geldi paparazzi olanlara hayırlı uğurlu olsun diyorum hepinizden çok özür dilerim:D

Ben İstiyorum Sayfa Düzenini Süper Yaparım. Renklendirme , Şekil , Vs Herşeyim %100 Süperdir .
Şimdiden Teşekkürler

Paparazilik için adam arrıyormuşsunuz ? Durun!! artık aramanıza gerek yok çünkü aradığınız adamı buldunuz :mrgreen: Bende paparazilik için başvuruda bulunuyorum imzamı avatarımı ona göre düzenliyeceğim bundan sonra iyi bir paparazi olacağıma emin olabilirsiniz :thumbsup:

Chosen demiş ki:
Paparazilik için adam arrıyormuşsunuz ? Durun!! artık aramanıza gerek yok çünkü aradığınız adamı buldunuz :mrgreen: Bende paparazilik için başvuruda bulunuyorum imzamı avatarımı ona göre düzenliyeceğim bundan sonra iyi bir paparazi olacağıma emin olabilirsiniz :thumbsup:
:mrgreen: :dance:

Yukarı Alt