evet beyler.Euro çarlardan anlamam.Ama Euro oynamak istiyorum sizce.110 FF pvp çarı istiyorum. Sizce hangisi iyi olur = Rogue warlock . Rogue cleric. Wariror Cleric.

EliteTurk

Aileden
Bu dediklerinin üçüde güzel olur fakat şu durum var Rogue-Warlock olucaksa 4 million SP yi geçersin 110 a FF için çünkü Warlock europan charlarda haddinden fazla SP götürüyor ve statüsleride 11 lvl yapmadınmı Warlock etkisiz işe yaramaz kalıyor Warlock un yanında Dagger ide açman şart..Şimdi gelelim Rogue-Cleric e bu charla bütün Uniqler senindir tabiki silahınıda güzel yaparsan.. Warior-Cleric ise tam bir Pvp charıdır önüne senin dediğin ne Rogue-Cleric geçer nede Warlock-Rogue tabiki Warior-Cleric i tam kullanmayı bilirsen ha bu arada arkadaşlarınada senin bufflardan yarar gelicektir. :wink1:

Ps: Karar senin hayırlı kasmalar umarım sıkılmazsın 4 million SP az deil. 8)

sen ne yaptın hacım.Ben 100 lvl wizardla 500 k sp kascam diye baygınlıklar geçirdim.4m ne demek yaf

MainMagic demiş ki:
sen ne yaptın hacım.Ben 100 lvl wizardla 500 k sp kascam diye baygınlıklar geçirdim.4m ne demek yaf
sp kasmanın taktikerli wardır :wink1: günde 100k bile kasarsın :beer:

Viski demiş ki:
MainMagic demiş ki:
sp kasmanın taktikerli wardır :wink1: günde 100k bile kasarsın :beer:
Ama benim kastığım zamanlar oyun boş olduğu için her yerde bard veya 100 lvl nukerler vardı.Kastığım yerin çok cacık olmasının yanında 5 tane çarın DLvl siyle uğraşıyodum.5 tane tanıdık 20-27 lvl çar olduğundan 10 lvl çarlar pt den çıkmış falan ilgilenmiyodum.
Şimdiki aklım olupta o zamanlar bard çara sahip olsaydım güzel bir yer bulup tek europen çar açardım.PT ye full 10-18 lvl europen ezik doldurup bide academy bufflarıyla coşardım.
Bana karın ağrısı çektiren hep bu çinliler oldu
Zaten full europen+academy buff %20 sp+exp demek.

Yalnizgezen demiş ki:
ong farm dönemi bitti artık sp cavede kasılır...
caveden lwl kac olupta kascan bn 300k sp yaptım wizarda

lwl kac yapim
skill level kac yapimda cave taxi gireyim?

Arkadaşım sen pvp çarı istiyordun sanırım.Diğer arkadaşları bilmem ama pvp çarında Wariour - Warlock tek geçerim.Pvp de kesecek çar tanımıyorum o kadar da iddalıyım.Benimde var ff warıour cleric çarım pvp de fena değil fakat yan skilim warlock olsaydı harikalar yaratırdım diye düşünüyorum. 8)

Yukarı Alt