Server
Flora
Takımı
Galatasaray

4 Dress Geliyor / Hava , Toprak , Su ve Ateş

Muhtemelen kısa süre içerisinde 4 yeni dress eklenecek, bunlar Hava , Toprak , Su ve Ateş'i temsil edecek ilk olarak yayınlanan ise ; Hava

Yaz geliyopr Joymax büyük atılım yapacak gibi gözüküyor.

Muhtemelen Toprak daha güzel olur ama 3 tane dress oldu 3'ünü verip bi tane bunlardan alsam olmazmı :lol:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Belarj demiş ki:
Muhtemelen Toprak daha güzel olur ama 3 tane dress oldu 3'ünü verip bi tane bunlardan alsam olmazmı :lol:

abartmayalım bende 2 tane aldım yeterlidir :P

Zeratul demiş ki:
Crisis demiş ki:
:@ bugün gece saat 11de yeni dressden almıstım :@
hemen isroya gelicek diye bişey yok bro şu an ksro da ^^ yakında isro :P
1-2 ay demez koyarlar hemen.Zaten yapdıkları düzgün dress yok renk degistirip duruyolar.Oyuncuların tepkisini arttırmamak icin belki 1-2 hafta icinde bile koyarlar :roll:

ps:bugünkü aldıgım dressle birlikte 3 etti,bunlardan gelirse eger bi tanede bunlardan almak lazım.Hava böyleyse atesle topragı düsünemiyorum :roll:

Yeni Dress çıkınca kac hafta kalıyor item mallda bunun bir süresi varmı ? Yoksa yenisi gelince direk kaldırıyorlarmı.

Xreleave demiş ki:
Yeni Dress çıkınca kac hafta kalıyor item mallda bunun bir süresi varmı ? Yoksa yenisi gelince direk kaldırıyorlarmı.
belirli bir süresi yok + yeni dress geldiğinde bile item mall da kalan dresslerde oldu ^^

Xreleave demiş ki:
min 2hafta.Eger yapacak birsey bulamazlarsa (renk bile degistiremezlerse.. :mrgreen: ) yada satısı cok olursa 3-4 hafta kalıyor.(MAX)Mesela bu hafta cursed soul dressi kalkıcak salı günü :nod:

Arkadaş Düzgün Çhar Bulamadımki İstedigim serverda Bulsam cursed soul dressi Kaçırmazdım ne zamandan beri bekliyorum bu seferde çhar bulamadımdaha off :cry:

Yukarı Alt