Resim biraz sansürlü oldu ama şimdilik oyun içinde tanınmamak en iyisi :popcorn:

- Resim Silinmiş.

Hayatta bitmez Diyenlere Resim 2 8) :popcorn:
- Resim Silinmiş.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
bu ss doğruları gösteren bi ss deil nerden bilelim eski pre den kalan görevin var belki 400 küsür onun üzerine topladn bu sefer:?

tamam resimde bu gün topladıım sayı war (21) diye.. bi de ticket in bu günlük süresi bittinde SS atim. 1 günde kaç tane topluor görün :thumbsup:

karakteri 81lwl wizard kasıor. kendisi kasılsa az mob kestiğinden düşme şansıda az olur ama wizard dakikada 20-25 mob rahat kesiyodur ki gördüğünüz gibi kastığım yer 2slot hungry+normal ong slotu :wink1: oyunun en seri slotu yani. neyse süre bitsin 2. SS her şeyi anlatr :thumbsup:

MaRJiNaL demiş ki:
tamam resimde bu gün topladıım sayı war (21) diye.. bi de ticket in bu günlük süresi bittinde SS atim. 1 günde kaç tane topluor görün :thumbsup:
benimki sadece bi fikirdi fikirimi söyledim topluyorsan helal olsun ne diyim

oyunda 1 adet 81lwl attackr wizard - 1 adet Therapy basan chine char - 1 adet karakter etrafında dönen Nöbetci bot soktum... bna düşen sadece :popcorn: :popcorn: :mrgreen: ,

(Sbot saolsn 8) )

Evet bitiremez diyenlere 1 SS daha... 8) :popcorn: (24 saat geçmedi daha)

- Resim Silinmiş.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
MaRJiNaL demiş ki:
karakteri 81lwl wizard kasıor. kendisi kasılsa az mob kestiğinden düşme şansıda az olur ama wizard dakikada 20-25 mob rahat kesiyodur ki gördüğünüz gibi kastığım yer 2slot hungry+normal ong slotu :wink1: oyunun en seri slotu yani. neyse süre bitsin 2. SS her şeyi anlatr :thumbsup:
dakıkada 50 nın ustunde keser wızard dıyoruz...Bıde Bıter Bencede Ama Kararsızım :!!&%&!

Yukarı Alt