soyle sessiz kuytu bir yer bul f12 ye bas ki butun ayrıntılar felan lag yapacak seyler gitsin
y tusuna bastıktan sonra elixiri felan koydun bitti hersey ama fuseye bastıktan sonra mouse yi fazla kıpırdatma tık yap elini cek ^^

Jigsaw

Aileden
_AvRiL_ demiş ki:
soyle sessiz kuytu bir yer bul f12 ye bas ki butun ayrıntılar felan lag yapacak seyler gitsin
y tusuna bastıktan sonra elixiri felan koydun bitti hersey ama fuseye bastıktan sonra mouse yi fazla kıpırdatma tık yap elini cek ^^
Lucky Powderı koymayı bilmiyodur belki ben noobken hiç öyle bi bilgim yoktu da asdasd. :mrgreen: Townun ortasında +5 basmıştım bi kere.

Jigsaw demiş ki:
_AvRiL_ demiş ki:
Lucky Powderı koymayı bilmiyodur belki ben noobken hiç öyle bi bilgim yoktu da asdasd. :mrgreen: Townun ortasında +5 basmıştım bi kere.
eheueheu ballı^^ o lagda +5 buyuk sans^^

Ya lag o kadar çok etki etmiyor aslında. Mesela bugün feci ötesi bir lag vardı ama silahı tekte +4 yaptım. Aynı zamanda 2 hafta önce akşam üstü saat 5-6 gibi gene lag varken +5 bastım. Şans işi bence. Fakat ilk önce +2 yap. Sonra şehirde az gez dolaş ondan sonra +3 bas. :mrgreen:

Piglet demiş ki:
Ya lag o kadar çok etki etmiyor aslında. Mesela bugün feci ötesi bir lag vardı ama silahı tekte +4 yaptım. Aynı zamanda 2 hafta önce akşam üstü saat 5-6 gibi gene lag varken +5 bastım. Şans işi bence. Fakat ilk önce +2 yap. Sonra şehirde az gez dolaş ondan sonra +3 bas. :mrgreen:
eheuehe bizim bu lag inancı biraz batıla kacıyor herhalde ^^

badozlama dalıcaksın alıcan 10 tane elıxır +3 görenekadar basıcxanm eğer +3 olmadıysa o itemi satıcaksın paranı boşa harcama ondan cacık olmaz

BOSPHORUS demiş ki:
badozlama dalıcaksın alıcan 10 tane elıxır +3 görenekadar basıcxanm eğer +3 olmadıysa o itemi satıcaksın paranı boşa harcama ondan cacık olmaz
Yok öyle bir şey. -Resim Silinmiş.

Gene örnek vereyim geçen spear'a dünya elixir harcadım +5 bir türlü tutmadı. Her gün deniyordum ama +5. En sonunda tuttu geçenlerde. Asıl silah ile inatlaşman lazım. Olacaksın lann +5 diyerek başlayacan olaya. :mrgreen: Yoksa diğer türlü kolaya kaçıyorsun. +3 olmadı npc'ye vereyim ben bunu diyerekten. Hırs yapacaksın hırs. :mrgreen:

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Bence olay silahla ilgili 1 silah oluyo ben +4 tek basıyom bir silah oluyo +2 için 3 kez yakıyon benim son silah +3 ynardie +4 yapmaya korkuyom :lolmuch: :lolmuch: :lolmuch:

HAKAN0 demiş ki:
Bence olay silahla ilgili 1 silah oluyo ben +4 tek basıyom bir silah oluyo +2 için 3 kez yakıyon benim son silah +3 ynardie +4 yapmaya korkuyom :lolmuch: :lolmuch: :lolmuch:
Şans şans şans şans şans............ -Resim Silinmiş.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Jigsaw demiş ki:
_AvRiL_ demiş ki:

Kardes Heralde Biliyoz Biz Kaçın Kurasiyiz extrabeer

boo

rank8
aslinda lag bazn sans katabilio xD 1 sn lik lagsa yakio ama bzn 5 sn lag girio dc saniosun o zmn hep basiorum ben xD veya abarti batıl dusunuom

(ama ozet olarak sans arttiricilar: :lol: lucky powder , lucky stone , premium , +4 e kadar 0 a dusmemesi icin de immortal ve astral )

az once immosuz astralsiz 3 tane silah yaptim hepsi +5 toplam 100 e yakin elixir harcadim

72 blade crt9 +5
64 blade crt 10 +5
72 spear +5

server venice :lol:

Olay sans fakat bu alcemyinin bi bugu oldugu kesin herkules serverında oynayan arkadlsar bilir demonlord die bir oyuncu astralsiz immortalsız +10 bastı vede bi arkadı var 1Love die adam item satıyorum 5dk sona gosetiro +5+6 yapmıs bi sekilde zaten server yeni olmasına ragmen 6 7 tane +7 yaptı hepsi astal immortalsız

tan

rank8
5 lvl crtıcal 7 phy 80 glavıe yı 5defa +4 yaptım ama bır turlu +5olmadı suan +1 bı durumda kasadakı weaponların hepsı bıttı ama o sılahı +4 yapacam +5 denmıyecem daha satacam dırek :lol:

ben pek inanmıyorum böle şeylere git orda bas olmadı burda bas server inseptiondan sonra gittim jangan chitin tomba premiumda var 70tane elixir heba oldu boşa bence şans hotan towndada 72lvl yüzüğü+5 yaptım üstünede 5str 5int ama hp basmadı XD şans dan başka bişiy değil bence

silahın özelliği varsa tutma şansı daha az bence 52 shield i tekte +5 yaptım(özellik yoktu) ama 56 artısız ama özellikli sword a 20 weapon harcadım +3 tutmadı tabi inat ettim 2-3 gün sonra bastım :mrgreen:

Yukarı Alt