Pro

rank8
Ben bu konuyu cok arastirdim ve sonunda buldum online oyun yapmaya karar verdim ancak tek basima yapamam epey zaman alir ve programlama dili bilmiyorum benle beraber sonuna kadar gidecek birilerini ariyorum ayrica exl yonetimininde destegini bekliyorum. Ben Oyun motorunuda halletdim sadece bana yardimci olacak arkadaslari bekliyorum...

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
88 yılında basic ile oyunlar yapardım, lakin şimdi TR'de oyun yapabilecek tek firma ceidos onun haricide kimse yapamaz ki onlar bile yapamadılar.

Pro

rank8
extraloob demiş ki:
88 yılında basic ile oyunlar yapardım, lakin şimdi TR'de oyun yapabilecek tek firma ceidos onun haricide kimse yapamaz ki onlar bile yapamadılar.
okan abicim zaten ben harikalar yaraticam demiyorum ama bu oyun moturonu kullanicam cok zor olan bisi yok Hosting bulmak haricinde...

Ps:COk profesyonelce degil biraz basit exl ailesi olrak oynariz :P

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
sen oyunu aktif hale getir bütün yönetim oynarız kuzum pm at bana detayları anlat canımcım bakalım yardımcı olabileceğimiz birşey var mı ^_~

Pro

rank8
extraloob demiş ki:
sen oyunu aktif hale getir bütün yönetim oynarız kuzum pm at bana detayları anlat canımcım bakalım yardımcı olabileceğimiz birşey var mı ^_~
Scrip leri hazirlayacak biri bide bana 3d max konusunda yardimci olucak bi kac kisi lazim
Ps:pm attim

Yukarı Alt