Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Aşağıda ki aleti teknosada 4 milyardan gördüm , dış görünüşü ve görüntüsü çok hoş.Fiyatıda haliyle tuzluydu ama burada 3 milyar'a kadar inmişler.Nedir düşünceleriniz , görüşleriniz ?

http://www.istanbulbilisim.com.tr/samsu ... PanelStart

Ücretsiz kurulum , askı aparatı , hdmi kablo ve iki adet 3D gözlük hediye ediyorlar bunların yanında.Televizyonun en büyük özelliği 800 hz olması.

EmmaW

pek bir bilgim yok ama 3d tv şuan için nekadar kullanışlı olur bilmiyorum çünkü film haricinde hiç bir kanal 3d yayın yapmadığı için(digiturkde moviemax 3d yayın yapıyor sadece ve oda sürekli açık değil haftada birkaç film anca) ama sen problem olmaz sürekli film izliyorum zaten dersen fiyat iyi bence kaçırma :)

Mopneet

Vakti zamanında büyük bir elektronik mağazasında denemiştim, nasıl bir şey bu diye. Elbette ilginç ve izlemeye değer bir görüntü ortaya çıkıyor ancak ben olsam para verip evime almazdım. :)

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Konuya 3D yazmam dikkatleri hep 3D'ye yönlendirmiş sanırım :) Televizyon'un önemli olayı 3D değil aslında , 800 hz olması haliyle müthiş bir görüntü kalitesine sahip olması.Bunun yanı sıra televizyonun tasarımıda çok hoş ;

3D ile kanal yayını izleme gibi bir niyetim yok , zaten televizyon izleyen birisi değilim.Film ve PS3'teki oyunları oynamak için istiyorum :)

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
tenpanter demiş ki:
fazla fazla paran varsa al bro ama yoksa kenara koy 3.000 TL az değil kenara koy derim :)
Fazla param yok aslında , 6 taksit ile alacağım zaten ama bir televizyon almam gerekiyor ve alınca iyi bir şey almak istiyorum.Zaten diğer modeller arasında en fazla 1 milyar fark var.Özelliklerine bakıyorsun arada uçurum var :)

TurKKillS

Buralıyım
Takımı
Galatasaray
güzel televizyonmuş hakketten, şöyle bir özelliklerine baktım da neredeyse yok yok mübarek herşey var. :starving:

paran varsa kaçırma derim Uğur :)

televizyon demek hakaret olur tam bir teknoloji harikası bilgisayar gibi süper birşey ıphone uygulamaları varmış cidden güzel çok hoşuma gitti ama param olsada almam az bir para değil çünkü

full hd led bir televizyonda senin ihtiyacını karşılar. ancak arkadaşlarında dediği gibi çok paran varsa alabilirsin tabi

Merhaba,
3D tv ler 50' üstü modellerde hissediliyor genelde.
Şuan da piyasada tek bir firma ön plana çıkıyor o da LG'dir. LG dışında 3D almayın.
LG bu konuda piyasada tek farklılık yaratan firma. Silip süpürüyor piyasayı.
Alacaksan LG yoksa hiçbiri...

Bu arada bir televizyon 800 Hz olsun 1000 Hz olsun farketmez Türkiye'de standart yayın 50 Hz dir.. O yüzden 100 Hz üstü olan tv ler genelde müşterileri aldatan reklamlardır. İnanmayınız. Kanmayınız...

Nz9

rank8
volkanka demiş ki:
Bu arada bir televizyon 800 Hz olsun 1000 Hz olsun farketmez Türkiye'de standart yayın 50 Hz dir.. O yüzden 100 Hz üstü olan tv ler genelde müşterileri aldatan reklamlardır. İnanmayınız. Kanmayınız...
İyide Baboş bu adam zaten belirtmiş " Film ve PS3 umu baglamak ıcın alıcam " demiş yayının 50 Hz oldugunu hemen hemen her ınternet kullanıcısı dıkkatını cektıyse veya haberlerı okuduysa biliyodur. Lakin Türkiye'de 50 Hz olan yayın sadece Türkiyededir ve bu televizyon türkiye ye özel bi televizyon olmadıgından ne aldatmadır nede kandırma :)

ps : aynı makıneyı bu sabah amcam sipariş verdi gelmesini bekliyor. Bakalım nasıl birşey :)

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Nz9 demiş ki:
volkanka demiş ki:
İyide Baboş bu adam zaten belirtmiş " Film ve PS3 umu baglamak ıcın alıcam " demiş yayının 50 Hz oldugunu hemen hemen her ınternet kullanıcısı dıkkatını cektıyse veya haberlerı okuduysa biliyodur. Lakin Türkiye'de 50 Hz olan yayın sadece Türkiyededir ve bu televizyon türkiye ye özel bi televizyon olmadıgından ne aldatmadır nede kandırma :)

ps : aynı makıneyı bu sabah amcam sipariş verdi gelmesini bekliyor. Bakalım nasıl birşey :)
Bende 24'ü gibi alacağım sanırım , merak ediyorum incelemeni görüşlerini . Dediğim gibi uydudan yayın izleyen birisi değilim , ps3 ve blue-ray film için alacağım.Teknosa'da ve Electro World'de televizyonu gördüm , blue-ray performansı muhteşemdi.Bunun yanına birde home theater alınırsa dadından yenmez diye düşünüyorum :)

Çok fazla param yok ama bugün bir tv alırsam 10 yıl boyunca bunu kullanırım heralde diye düşünüyorum :mrgreen: O yüzden adam gibi bir şey alayım diyorum.Bu arada LG'ler sanırım ucuz olduğu için tercih ediliyor , tv'lerini alan bir çok arkadaşım var pek iyi yorumlarla gelmediler.LG alacağım dediğimde blue-ray aldım türkçe altyazısı yok , televizyon aldım fabrika hatası yüzünden geri gönderdim 4 ay boyunca gelmedi gibi bir çok şikayet duydum.Harddisk , telefon , monitör olarak samsung'u kullanıyorum ve gayet memnunum teknosa'da ki duruşundan memnunum tek sorunum pahalı olması eekd1

Cumartesi-pazar vatancomputer 'd %25 indirim vardi haberin olsun sanirsam 3100 tl ye 47' veriyorlardi 7500d modeliydi ustelik bu tvde 2500 tl felandi yanilmiyorsam ..

[ Bu mesaj iPod ile atildi ] mobile

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:

Nz9

rank8
Kemalist demiş ki:
Nz9 demiş ki:
volkanka demiş ki:

Bende 24'ü gibi alacağım sanırım , merak ediyorum incelemeni görüşlerini . Dediğim gibi uydudan yayın izleyen birisi değilim , ps3 ve blue-ray film için alacağım.Teknosa'da ve Electro World'de televizyonu gördüm , blue-ray performansı muhteşemdi.Bunun yanına birde home theater alınırsa dadından yenmez diye düşünüyorum :)

Çok fazla param yok ama bugün bir tv alırsam 10 yıl boyunca bunu kullanırım heralde diye düşünüyorum :mrgreen: O yüzden adam gibi bir şey alayım diyorum.Bu arada LG'ler sanırım ucuz olduğu için tercih ediliyor , tv'lerini alan bir çok arkadaşım var pek iyi yorumlarla gelmediler.LG alacağım dediğimde blue-ray aldım türkçe altyazısı yok , televizyon aldım fabrika hatası yüzünden geri gönderdim 4 ay boyunca gelmedi gibi bir çok şikayet duydum.Harddisk , telefon , monitör olarak samsung'u kullanıyorum ve gayet memnunum teknosa'da ki duruşundan memnunum tek sorunum pahalı olması eekd1
Olay bu zaten hafız. Alıcan bir kere kıyıcan paraya senelerce kullanıcan bu telefon değilki sıkılınca değişesin :) Fikrine kesinlikle katılıyorum bu açıdan. LG - Samsung çatışmasına gelicek olursak bu firmaların son donemde yaptıgı "terbiyesizlik" olarak adlandırılabilir. Biz türkler bir televizyon arızalanınca " Abi o tv alınmaz " diye etiketi takıp aile bireylerinden de damgayı alıp şutlayan insanlarız. Lakin şuan LG nin GPU sunu Samsung, Samsung un LED Panelini LG üretiyor. E Aralarında rekabet olunca çamur atmamak olur mu? İşte tam bu noktadada terbiyesizlik devreye giriyor kimsenin ağızı torba değil büzesin ordan oraya şurdan buraya derken bakmışın bir iftira butun dunyaya yayılmış "Samsung/LG televizyonlar kötü" yok öyle birşey kardeşim. Hatasız kul olmaz der Orhan Baba bende sunu söylerim hafız Teknolojik ürün tamamen şans işidir kimse %100 garanti veremez bozulmuyacak diye ki garantide bozulan ürünü tamir etmek için bir bahanedir. O yüzden kimse ben aldım 150 sene kullandım demesin tamamen Şans eğer şans faktörü olmasa idi zaten garantiye ihtiyaç duyulmazdı.

Özet geçiyorum : Sipariş ettiğimiz TV yarın aksama dogru gelir diye tahmin ediyoruz. Görüşlerimi kullanım tecrubelerımı yettıgı kadar aktarırım :)

Yukarı Alt