Hahhh,büyük adam ama bu ya.70 filim!!!!!Senaryoları fln yazmıs baya fantezi dünyası gelişmiş bi abimiz.

ben o adamın yerinde olucam sokağı bırak evimi önüne çıkmazdım :lol: memet ali birandda ne güzel anlatıor

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
ohannes bu bölümü nasıl kaçırmışım yahu bir Şahin K. fanı olaraktan ahahahaaa :lolmuch: :mrgreen: :lol:

Aaa ben bu adamı nasıl tanımıyorum ya Confused Confused

Ben hemen bir araştırmaya alım bu konuyu, adam berlin de 3 tane ödül aldığına göre filmleri güzeldir indirip izlemek lazım
Cool

Jigsaw

Aileden
Denizin buz gibi sularından gelen muhauhuahuaha. :mrgreen: Bu adamın tüm filmlerini biliyorum ama hizmetçi kız ayrı yahu bu kadar mı malca bi muhabbet geçer iki insanın arasında. Razz Pm atana link verilir.

Staj --> İzmir Enka Elektrik Üretim ve Dağıtım Lmt
Jigsaw demiş ki:
Denizin buz gibi sularından gelen muhauhuahuaha. :mrgreen: Bu adamın tüm filmlerini biliyorum ama hizmetçi kız ayrı yahu bu kadar mı malca bi muhabbet geçer iki insanın arasında. Razz Pm atana link verilir.
Pis sapik :lol:
ps: bro sapık oldugunu biliorum tdk ya gore ama daha bi espirili gorunsun diye bole yazmayı tercih ettim :)

Jigsaw

Aileden
xX_CaPtaiN_Xx demiş ki:
Aaa ben bu adamı nasıl tanımıyorum ya Confused Confused

Ben hemen bir araştırmaya alım bu konuyu, adam berlin de 3 tane ödül aldığına göre filmleri güzeldir indirip izlemek lazım
Cool
Komedi filmi çeker kendisi hep. Razz

Yukarı Alt