arkadaslar eldorado serverında 30 levellik nukeleri açılmış adam gerek kıyıda köşede olanlar verirse cok minnettar kalacağim yardımcı olan arkadaşı eldorada ihya ederim. bilgilerinize pk olursa daha cok minnete geçer ıd ve pw gerekli

hayır arkadaşım kimse ile takışmadım bana sadece 30 lvl nukeleri açilmiş bir char gerekli söyle kıyıda kenarda varsa paylaşanı ihya edeceğim eldoradoda hepsi bu ben bunu birileri ile kinleşmek için kullanmayacağim.
düsük levelde nukelerini kullanmak için istiyorum bu charı tabiki bir amacım var ama birilerini kesmek için değil kutsal bir amaç için :)

altanyunus demiş ki:
hayır arkadaşım kimse ile takışmadım bana sadece 30 lvl nukeleri açilmiş bir char gerekli söyle kıyıda kenarda varsa paylaşanı ihya edeceğim eldoradoda hepsi bu ben bunu birileri ile kinleşmek için kullanmayacağim.
düsük levelde nukelerini kullanmak için istiyorum bu charı tabiki bir amacım var ama birilerini kesmek için değil kutsal bir amaç için :)
höö ?? kutsal amac la son dural holivod muydu ? :lolmuch:

olur kardeş zaten bana o lvl de lazım
ı d ile pw yi ver sene
30 lvl lazım deği l30 lvl lik nükleri açık olsun yeter

alsana char
ID- bu devirde 1 kurus parayı babasından esirgyenler var bu ID
PW- bunlar varken sana char vermelrinimi bekliorsun buda PW
nietim küçük düşürmek deil biras akıllanmanı sağlamak
NOT:bi daha böle baslıklar açıp dilenme yada söle diyim kendini bunca insanın karssında küçük düşürme en iyisini yapıs olursun extraokk
sadece bi öneri dostum extraokk

sen o charı zaen 2 günde 30 yaparsın ... biraz sık dişini .. millet verene kadar daha çok bekliyeceksin extraokk

BEN İSTEN İSTEDİM AMA SONUÇTA MLERE E BOĞULACAKTIM VE SİZLEDE PAYLAŞACAKTIMNE YAPİM BENİM 68 LİK CHAR IM ONA KALMADIM sadece benim char ı ihmal etmek istemedim extraokk

altanyunus demiş ki:
BEN İSTEN İSTEDİM AMA SONUÇTA MLERE E BOĞULACAKTIM VE SİZLEDE PAYLAŞACAKTIMNE YAPİM BENİM 68 LİK CHAR IM ONA KALMADIM sadece benim char ı ihmal etmek istemedim extraokk
ne diyon bi düzgn yaz yav

ilanınımın altında eldorada da ise sizi ihya ederim diye ekledim bana ıd veren cıksaydı " m " manyağı yapacaktım o kişiyi ve sizinlede paylaşacaktım ama siz dalga gece durun oyunda cığır olacaktı bu yapacağim sey ki çok nadir kişiler bunu uyguluyor dalga gecilesi bir durum değil

altanyunus demiş ki:
ilanınımın altında eldorada da ise sizi ihya ederim diye ekledim bana ıd veren cıksaydı " m " manyağı yapacaktım o kişiyi ve sizinlede paylaşacaktım ama siz dalga gece durun oyunda cığır olacaktı bu yapacağim sey ki çok nadir kişiler bunu uyguluyor dalga gecilesi bir durum değil
:lolmuch: hatta LÜL :mrgreen:

altanyunus demiş ki:
kasıver bi zahmet !

Liu

rank8
apiah demiş ki:
altanyunus demiş ki:
::
burdan ıkan sonuc nedır ya anlatabılırmı bırısı napcakmıs m manyagı ne ya

saol un siz bu kadar la yapana kadar ben 80 den düşme full int buldum ilgililere teşekkür ederim

Yukarı Alt