merhaba arkadaşlar 93 olan charımla 30 lvl lik düşük olan charımı kasacağım charımıs izce nerede kasabilirim seri ve sp farmlı kasabileceğim yani farmlı derken normal şekilde ama charın kesin ölmicek bir yerde olması lazım güzel kasılcağı bir yer resim ile harita ile gösterebilirseniz teşekkür ederim ve nerde durcağımı ??

resim vamrı peki göstereilirmisin acaba ama düşük charın ölmiyeceği yer lazım...

NiGHTMaRe

Aileden
39da penon en ideal yerdi hacım.Hem sungsung ve bunwang gibi agresif değiller :thumbsup:

AMA CHAR DAHA 30 LVL DÜŞÜK OLDU İÇİN PENONLARA GİTCEM 38-39 LARDADA ZATEN AMA ŞİMDİLİK .. ?

Takımı
Galatasaray
CaSPerS demiş ki:
resim vamrı peki göstereilirmisin acaba ama düşük charın ölmiyeceği yer lazım...
93 charın varmış neyin nerede olduğunu öğrenemedin mi daha ?

Golemlerde kas şimdilik orda yavaş yavaş toparlarsın.Al sana birde kıyak
- Resim Silinmiş.
Pamir Plateu Yazısının , Plateu tarafında bulunuyor. :lol:

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Nina Ricci demiş ki:
CaSPerS demiş ki:
93 charın varmış neyin nerede olduğunu öğrenemedin mi daha ?

normal kasmak istesem kasarım 932 le kasmıcak olsam biliyorum ama ben düşük olanı güzle kasılcaı ölmeden bir yer istiyorum çünkü sürekli kascam güzl bir olcak çünkü 3-5 car kasılcak aynı yerde...

Ben golemlerde sürekli yatıyordum kolları uzadığı için kastığım charada isabet ediyorlar.Sungsunglarda kas 34e kadar sonra karakoramın yolunu tut.

Aga sen 30 dan 33 e kadar bung da kas sonra 33 den 35 e kadar angry gotur gerisi penon penonda 35 lvl bi char yarım saate lvl atlar güzel kasılırsa.Sıkılmassan 35 e kadar ongda kas pt ye 10 lvl dan dusuk charlar al exp artsın olece 35 yap penon ak :D

- Resim Silinmiş.
Mavi ile gösterdiğim yerde 40 level özel yaratıklar var angry sung sung diye oraya bota kuruyorsun kasacağın charıda yanındaki dereye koyuyorsun charı zaten 1 güne 30dan 37 olur sonra sonar veya penonda kasarsın :muck:

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Yukarı Alt