Aslında birkere atılmıştım ama... ben şansımı tekrar deniyeceğim...
Okuduğum son kitap;80 günde Devr-i Alem 3XX sayfa...
Evet başlıyorum;
Aslında girişi pekte güzel olmamış,biraz kabataslak.Ama yavaş yavaş içeriğe girdikçe insanı kendine bağlıyor,akıl almaz bir tutku yaratıyor insanın içinde.Tabii okuyana...Hani nasıl derler "Bir işi yapmış olmak için yapma." diye.Evet işte öylesine okumak,bu duyguları yaşamaya tek engel.İnsanın içinde okuma,kültür sevgisi oldukça başaramayacağı hiçbir iş yoktur.Biz konudan kopmayalım.Fogg'un girdiği bu büyük macera gerçekten insanı çok etkiliyor.Hele birde gece yatakta okuyorsan...İçinde bir ses "Uyu!" derken,kitap ise"Hayır!Bu bölümü de oku,öyle uyu!"diyor resmen.Ama dikkatimi çeken en büyük özelliği;Aşırı tertip yanlısı biri olması.Buna en güzel örnekse uşağının traş olurken suyunun sıcaklığının 1° fazla olup,onu işten atması.Çok inatçı bir kişiliğe sahip,tuttuğunu koparan,her istediğini elde etmek için elinden geleni yapan bir tip.İşte bende kitabımda bir kesit aldım ve bu kesitin kendi açımdan yorumlamasını yaptım.
Saygılarımla...

'Gunz'
'Online bir oyundur.Silkroad tarzı silahlar alabiliyorsun.Pvp yapabiliyorsun ve quest yapabiliyorsun.Questlerden item kazanıyorsun ve pvp de daha çok ex kazanırsın.Senden düşük biri seni öldürürse exin gider.Ama senden yüksek biri öldürürse gitmez.Questlerde Giantlar gibi boss var.Bazı itemleri birleştirerek boss yaratıyosun ve 4 kişiyle oda kurup kesebiliyorsun.'

Bilinmeyen Kelimeler:Boss:Silkroad'daki Giantlar Gibi Dev Bir Canavar
Quest:Özel Bir Oda Burda Moblar Çıkıyo Onları Kesiyosun Kutu,İtem Falan Sro Tarzı..
Örneğin:Ecsro'da GM'in Event Yapması Gibi Bişey...
Hepsi Bu Kadar Saygılarımla...Herkeze Başarılar...

Bir an geçip gitti sandım
Unuttum bitti sandım
Ben bu acıyı bir gündü
Geldi geçti sandım
Ama içim kanıyor
Duyduğum her şey seni hatırlatıyor
Eskiden dinlemek istemediğim şarkılar bile
Artık senden bahsediyor
Sokaktan geçen yabancı insanlar bile
Aklıma seni getiriyor
Ama hiç biri bana senin gibi bakmıyor
Telefonumun sesi artık açık
Belki ararsın da duyamam diye
Yanımdan bile ayırmıyorum
Ama olmuyor
Telefonum çalsa da hiçbir zaman arayan sen olmuyorsun
Bazen gizli numaradan arıyorum
Sesini dinliyorum
Belki kendimi avutuyorum
Ama konuşmaya yüzüm yok ki
Sana bir şey söyleyeyim
Ben istedim ve bitti
Geriye dönemem ki
Tekrar benim ol diyemem ki
Sadece şunu unutma bitanem
Ben sevdim seni
Senin beni sevdiğin kadar
Sevdim seni...

Kendi Şiirimdir Ne Alıntı Ne Çalıntıdır.

Yukarı Alt