Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Phantoso demiş ki:
Post muhabbeti geciyorda 900 post ile global mod. 500 post ile game master kabul ise 1000-1500 post ile game master red kararı geliyorsa o zaman yönetime saygılar :)
Bu güzeldi :P

lnTerpoL

Bilgiliyim
Sanırım başvuru yapanlardan 2000postu aşan yok.
Ben aranızdan 2 kişiyi uygun gördüm onları yönetim panelinde konuşuyoruz red kararı almadınız henüz :curtain:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
HeYeCaN_YoK demiş ki:
Post sayısı çok saçma ben 3 günde yaparım o postu!Bence artık alımlarda bu şart kaldırılmalı,başvuracağımdan söylemiyorum bunları.Extraloob da rütbe almakmı?Aynı hatayı 2. kez yapacağımı düşünmüyorum!Seçilecek arkadaşlara şimdiden tebrikler
Çok bir şey istemiyoruz senin de dediğin gibi değil mi ? Rütbeyi istiyorsan oturur 3 günde yaparsın alırsın rütbeni.İtiraz etmene gerek var mı ? yok.Rütbe almak zaten istemiyorsan , o zaman bu konuda hiç bir işin yok.Dışarıya alırsın kendini.Bırakırsın buna rütbeyi isteyenler karar verir :wink1:

Bunun yanı sıra rütbeleri ve post sayılarını birbiriyle karşılaştırmak mantıksız.Birisinde yazılarınla tecrübeni gösterir ve yükselirsin , bunun yanı sıra paylaşımlarının ve düşüncelerininde kalitesinin önemi vardır.Her rütbenin kendine özel "gereksinimleri" vardır yani.Bu rütbenin gereksinimleride size referans olması gereken "2000" mesajdır.Bunun sebebi rütbeye herkesin girememesidir.Elit bir rütbe olmasını istememizdir.

Ha diyorsunuz adam 500 mesaj ile girmiş , nasıl girmiş.Onuda hemen örnekleyeyim , devlet bu yıl bir kanun çıkarttı ve artık lise mezunu olmayanlar ehliyet alamıyor.ee bununla beraber lise mezunu olmayanların ehliyeti toparlandımı ? yok.Adam zamanında gerekli olan şartlar neyse onları karşılamış girmiş demek ki.Sizde girmek istiyorsanız sizin zamanınızda ki gerekli şartlar neyse onları karşılayacaksınız.

Sonuç olarak boşuna itiraz veya başvuru yapmanıza gerek yok , 2000 mesaj altı olan kimse alınmayacaktır ve rütbenin mesaj sayısı aşağıya çekilmeyecektir.

lnTerpoL demiş ki:
Sanırım başvuru yapanlardan 2000postu aşan yok.
Ben aranızdan 2 kişiyi uygun gördüm onları yönetim panelinde konuşuyoruz red kararı almadınız henüz :curtain:
Daha karar açıklanmadı hacım onu gördümde ben sadece öyle aklımdan geçenleri size ilettim exl bir aile sonuçta :)

Kemalist demiş ki:
HeYeCaN_YoK demiş ki:
Post sayısı çok saçma ben 3 günde yaparım o postu!Bence artık alımlarda bu şart kaldırılmalı,başvuracağımdan söylemiyorum bunları.Extraloob da rütbe almakmı?Aynı hatayı 2. kez yapacağımı düşünmüyorum!Seçilecek arkadaşlara şimdiden tebrikler
Çok bir şey istemiyoruz senin de dediğin gibi değil mi ? Rütbeyi istiyorsan oturur 3 günde yaparsın alırsın rütbeni.İtiraz etmene gerek var mı ? yok.Rütbe almak zaten istemiyorsan , o zaman bu konuda hiç bir işin yok.Dışarıya alırsın kendini.Bırakırsın buna rütbeyi isteyenler karar verir :wink1:

Bunun yanı sıra rütbeleri ve post sayılarını birbiriyle karşılaştırmak mantıksız.Birisinde yazılarınla tecrübeni gösterir ve yükselirsin , bunun yanı sıra paylaşımlarının ve düşüncelerininde kalitesinin önemi vardır.Her rütbenin kendine özel "gereksinimleri" vardır yani.Bu rütbenin gereksinimleride size referans olması gereken "2000" mesajdır.Bunun sebebi rütbeye herkesin girememesidir.Elit bir rütbe olmasını istememizdir.

Ha diyorsunuz adam 500 mesaj ile girmiş , nasıl girmiş.Onuda hemen örnekleyeyim , devlet bu yıl bir kanun çıkarttı ve artık lise mezunu olmayanlar ehliyet alamıyor.ee bununla beraber lise mezunu olmayanların ehliyeti toparlandımı ? yok.Adam zamanında gerekli olan şartlar neyse onları karşılamış girmiş demek ki.Sizde girmek istiyorsanız sizin zamanınızda ki gerekli şartlar neyse onları karşılayacaksınız.

Sonuç olarak boşuna itiraz veya başvuru yapmanıza gerek yok , 2000 mesaj altı olan kimse alınmayacaktır ve rütbenin mesaj sayısı aşağıya çekilmeyecektir.
Ben bu adamı çok seviyorum :D teşekkürler hacım güzel bilgilerin için :muck:

He hatırlatıyım o ehliyet mevzusu 6 senedir devam etmekte hala kesin bir karar yok :mrgreen:

Karanfil kokan ülkemin, ülkemin caddelerinde
[*]Bu zamana kadar hangi online oyunları oynadınız ?

Silkroad Online, World Of Warcraft, Knight Online, Asda Story, Maple Story, Yohoho, Icanfootball, Warrock, Gunz Online, Travian, Combat Arms, Rohan Online, Pirate King, 2 moons, 9 dragons, Robots Online, Eva Online, Drift City, Freestyle, Dungeon Online, Anarchy Online, Shot Online. Zamanında listesini yapmıştım, 80i geçik online oyun oynadım, araştırırsanız görebileceğiniz bir yerde var.

[*]Extraloob.com üyelerine hangi online oyunları önerirsiniz ?

Anarchy Online, WoW

[*]Online oyunlar ile ne zaman tanıştınız ?

2006 yılında

[*]Bu zamana kadar hangi online oyun türlerini denediniz ?

MMORPG, MMOFPS, MMO Racing, BBG

[*]Her hangi bir online oyunda görev aldınız mı ?

Combat Arms closed beta testerlığı dışında hayır.

[*]En iyi online oyun türü sizin için hangisidir ?

MMO Racing

[*]Online oyunlara eğlence olarak mı bakıyorsunuz yoksa ticaret olarak mı ?

Oyun eğlencedir.

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Gereksinimleri karşılayan ve başvuru formlarında en iyi cevapları aldığımız iki arkadaşımız olan ;

Macro,
Jaysean

Game Masters rütbesini almıştır , hayırlı olsun ^^

Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Yukarı Alt