Merhabalar.

Petra Serverı'nda 2 adet wizard Ve 1 adet Bard char ile Party Onglara Skillsiz düz vurup tek atarak Seri Sp kasıyoruz.

Kasan charlar yaptığımız hesaplarla birbirini görmeden parti onglarada düz vurarak tek atmakta ve dakikada toplam ortalama 68 ong kesilmektedir.

- Resim Silinmiş.

Ortada çember açan bir koruyucu + Level düşüren bir Rescimiz bulunmaktadır. Sistem bu şekilde işlemekte.

Rakamlarla konuşacak olursak, 7/24 Avrupa bir char günde 70k, çin bir char ise 60k sp kasılmaktadır.

Yapmanız gereken tek şey yeni bir silkroad üyeliği açıp i.d ve pw sini bize vermek. Altta belirtilen sürelerde charınız hazır olsun.

Fiyatlar:

Sp Miktarı <<<<>>>> Eu Fiyat (Süre) <<<<<<<>>>>>> Çin Fiyat (Süre)

100k<<<<<<<>>>>>> 10 TL (1-2 gün arası)<<<<>>>> 12 TL (2 gün)
250k<<<<<<<>>>>>> 21 TL (4 gün) <<<<<<<>>>>>> 23 TL (4-5 gün arası)
500k<<<<<<<>>>>>> 38 TL (8 Gün) <<<<<<<>>>>>> 42 TL (9-10 gün arası)
1M <<<<<<<>>>>>> 70 TL (16 Gün) <<<<<<<>>>>>> 80 TL (17-20 Gün arası)

BURADAN şatış profilimizi inceleyebilirsiniz. Kredi kartı ile bu hizmetten faydalanmak isterseniz Gittigidiyor vasıtası ile, kredi kartım yok derseniz Ziraat Atm lerden ücretsiz kartsız havale işlemiyle yapabilirsiniz.

özel mesajla yada Gittigidiyor.com dan mesaj atarak benimle irtibata geçebilirsiniz. Hazır satılık Sp li charlarımız için ise BURADAN linkini inceleyebilirsiniz.

Kasma süresinde gecikmeler olabilir(Türkiyede yaşıyoruz sabah kalktığınızda elektrik gitmiş durumda olabiliyor veya internetiniz gitmiş olabiliyor) bu durumda ucretsiz sekilde ekstra SP kasarak bunu telefi etmeye çalışacağız söylemek istediğim sizi memnun etmek bizim en büyük isteğimiz ancak yazdığımız süreler tahminidir tekrar iyi günler diliyorum.

Eğer ciddiyseniz özel mesaj atın telefon numaramızı verelim ordan konuşalım.
ÖRNEK SORU:
Merhabalar ben 500k spli çin char kastırmak istiyorum. Bu konuda beni bilgilendirir misiniz?

ÖRNEK CEVAP
Fiyat kısmındada gördüğünüz gibi 500k sp kasma işlemini çin charlarda 42 TL ye yapıyoruz.
Öncelikle şartları belirteyim isterseniz. Char mastery verilmemiş olması gerekmekte. Skill verilmiş charda farm yapmıyoruz.
Dilerseniz kredi kartınızla 42 TL ödeyerek gittigidiyor.com dan satış yapılır.

Kredi kartı dışındaki farm sistemimizse havale ile. Havale ile yapacağımız işlemlerde küsüratlar silinir, yani 40 TL olur.
İsterseniz 40 TL yi en başından gönderir belirttiğimiz tahmini sürede charınızı alırsınız yada yarıyarıya güvence şeklini kullanırsınız.
Yarıyarıya güvencede 500K Sp kasacağınızın taahütünü verip en başından 20 TL yollayıp 250k yı görürsünüz sonra 20 TL daha yollarsınız. Sp kasımı bitincede 500k kasılmış şekilde charınızı teslim alırsınız.

Havale işlemlerinde Ziraat Bankası hesabımızı kullanmaktayız çünkü Havale ücreti almıyor. Atmlerden kartsız şekilde aktarımı yapabiliyorsunuz.

Saygılar

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Yukarı Alt