Hiçbirşey indirmedim,yaklaşık 3 saat silkroad ve 10-15 saate cs oynamışımdır pcde.Bu arada extraloob her zaman arka planda arada buraya birşeyler yazıyorum.3 gündür yaptığım şeyler bunlar ama hale bakın.Fena sinirlerimi bozdu.Oruç oruç arayıp adamlara da sövemem.Ve daha ilginci kotasıza geçmeme izin vermiyor adamlar :evil: kotasız bağlantı ücreti+ bu ücreti ödemem lazımmış her ay.Milleti sömürüyorlar. :oldie:
- Resim Silinmiş.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
bilgisayarda virüs olmadığına eminim.
Firewall indir ne demek onu pek anlamadım.Firewall pcde var ve açık.

V.I.P

Old School
Takımı
Fenerbahce
Quincey demiş ki:
bendee çok feci kota gidiyo seninki kadar olmasada 3 günde 450mb oldu tek bişi indirmedim bunun sebebinin sro olduğunu düşünüyorum ama seninkinde virüs olabilir
Ayrıca bişey eklemek istiyorum çok msn veye video(youtube vs.)gibi sitelere takılıyor ayrıca silkroaddda oynuyorsan kotan fırlayabiliyor

V.I.P

Old School
Takımı
Fenerbahce
sTReeT demiş ki:
TT Net Cok Temiz Bir İnternet ???

ps; Aynısı Bendede Cok OLdu ...
Öyle dediniz bende şüpelendim şimdi bakıymmı acaba kötü bir sonuçla karşılaşacağımdan korkuyorum

Benim de kotam bir aralar böyleydi. her ay 10 gb kota oluyordu. sınırsıza geçtim ve şu anda 49 ytl internet ödüyorum, rahatım :). bu arada sınırsıza geçmek için benden ek ücret almamışlardı :roll:

zombi pc olmuş bendede aynı sorun vardı firewall yükledim pc nin kendi firewall ı yani windowsunki hiç bi halt yemior netten 1 tane indir güzel olanlarından ve nod32 yada antispyware uygun yazılımlar virüsleri silmek için benden söylemesi

manslayer demiş ki:
zombi pc olmuş bendede aynı sorun vardı firewall yükledim pc nin kendi firewall ı yani windowsunki hiç bi halt yemior netten 1 tane indir güzel olanlarından ve nod32 yada antispyware uygun yazılımlar virüsleri silmek için benden söylemesi
Versene birader bana bir indirme linki.Şimdi arıycam orucum bozulucak olmuycak.

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
3 günde o kadar kota ancak dl yaparak harcayabilirsin muhtemelen bir sorun var sisteminde.

Quincey

Bilgiliyim
Yıllardır Pc başındayım.Silkroadda yeni haritlar y
Torquel demiş ki:
manslayer demiş ki:
Versene birader bana bir indirme linki.Şimdi arıycam orucum bozulucak olmuycak.
banada lazım bi tane :P

Tüm niyetlerin, bedenleri varmışçasına görülebildi
bir ay da aşmasın şu kota :cry: abim kurtlar vadisi indirecek diye ben sadece siteye ve msne girebiliyorum 4 aydır :cry:
- Resim Silinmiş.
bugün üniversiteye kaydını yaptırdı 4 yıl tek kullanacağım için babam sınırsız yaptırmıyor :|

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Yukarı Alt