1. Reklam


  1. bestsro
   joysro
   anafor
   anafor
   viki
   darkroad
   bosalan

3 Adımda Hop Yatakta Olun :D


 1. Tequilla

  Tequilla Bilgiliyim

  Kayıt:
  14 Şubat 2009
  Mesajlar:
  1.788
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  un Ne Oldugu Beni İlgilendirmez.-.-`

  Evet bu yazı biraz acımasız gibi olabilir ama erkeklerin sürekli aklından geçen cinsellik dürtüsüne ise tam tercüman olacağında karar kıldık. Bir kadını 3 adımda yatağa nasıl atarsınız?

  Barda, bir arkadaşın ev partisinde veya cafede olun hiç fark etmez, hoşlandığınız kızı yatağa atmak istiyorsanız adımlarımızı izleyin. Öncelikle bu bir sanat. Bu sanatı ise zora katlanabilecekler kaldırabilir. Yatağa giden yolda kibar davranıp yatakta ise bir kaplan olmanız gerekli.

  Adım 1

  Kızı gördünüz, beğendiniz. Size bakıyor, siz de ona bakıyorsunuz. Ufak kesişleri yerini saçlarıyla oynamaya bıraktığı an harekete geçmeniz gerekiyor. Parmaklarını saçlarına sokup düzeltme çabalarına girdiyse sizden hoşlanmış demektir. Usulca yanına sokulun ve klişe tanışma muhabetleri yerine başka birşeyden bahsedin.

  Adım 2

  Yatağa atma niyetinizi çok belli etmeden hayatın güzelliklerinden bahsedin. Ne kadar kültürlü olduğunuzu her lafınızda belli etmeye çalışın. Ama çok gözüne sokmadan, herşeyin fazlası burada da zarar. İyice etkilendiğine göz kararı karar verdikten sonra, filmlerde olduğu gibi kahve teklifini yapmasını beklemeyin. Bu teklifi siz yapın nasıl mı?

  Adım 3

  Artık adım başı kahve içilecek yerler var. Evde içmeye zorlamayın. Ya da onun sizi evine çağırmasını beklemeyin. Bardaki muhabbetinizi iyice pekiştirmek için çökün bir kahve satan dükkana. Bu sefer iltifatlarınız havada uçuşsun ve kanındaki alkolün zayıflığını görünce ona sarılıp uyumak istediğinizi söyleyin. Alkolün etkisinin geçmesini istemememizin nedeni, herşeyi kendi rızasıyla yapması için. Sarılma isteği ise, bir kadının karşı koyamayacağı bir teklif olmasıdır.
   
 2. MrCrossover

  MrCrossover rank8

  Kayıt:
  3 Temmuz 2009
  Mesajlar:
  5.192
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  Staples Center @ Los Angeles

  3 adımda yatakta olmak istiyorsanız, Prada'dan taktik alın :P
   
 3. Tequilla

  Tequilla Bilgiliyim

  Kayıt:
  14 Şubat 2009
  Mesajlar:
  1.788
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  un Ne Oldugu Beni İlgilendirmez.-.-`

  hehhe :santa: :santa: