switch proxy eklentisi firefox 3.0 ile uyumlu. daha yüksek bir versiyon kullanıyorsanız, o eklentiyi yükleyemezsiniz zaten. işte bu yüzden bir yöntem daha var. ikisinden biri mutlaka çalışır ama doğru proxy'i bulmanız gerekiyor.

teşekkürler arkadasım bende sroya benseyen bi oyun arıyodumm....
buna üyelik alabilirsem başlarım en asından bi denerim yawww tekrar teşekkürler manyak olmuş sayende baya bi öğrendiim.

sağol arkadasım iyi olmuşş da ben üyelği böle almadım resmi sitesinden aldım ve verdi login yapabiliyorum siteye..

Takımı
Galatasaray
Türkiyeye böyle bir oyun getiremediler nerde kaytırık kuyturuk oyun varsa alıyorlar.

Güzele benziyor. Şahsen incar magician ve segnale hoşuma gitti. :lol: (sadece resimlere bakarak). Incar magicianın sro karşılığı wizard, segnale karşılığı ise warlock sanırım.

güzel oyun gerçekten, ne zaman 2moons yükselişe geçti adamlar ipleri blockladılar oyun kuzey amerikalılara özel oldu ya da öyleydi bilmiyorum ama ipler blocklanınca çok oyuncu kaybettiler, global sürümüde dekaron adıyla falan çıktı oyun tutmadı daha sonra. ilk çıkaran şirkette battı zaten (acclaim) ... bi ara yeniden kurup eski günleri yad etmek lazım :rolleyes1:

Yukarı Alt