Arkadaşlar Nasıl bir sorundur anlayamadım :S charda 2 gündür sıkıntı var bu konu hakkında :( lanet skill barları kilitlemiştim herzamanki gibi ekranın sağ tarafında kullanyodum, 2 gün önce ekran çözünürlüğünü değiştirirken sol köşeye üst üste geldi birdahada açamadım :S ne yaparsam yapayım Skill bar Ayarlarına girip "Lock Bar" Seçeneğine erişemiyorum öylece kaldı barlar :S bunun çözümü ile ilgili bilgisi olan varmı ? şimdiden teşekkür ederim. Resim Aşşağıdadır.

http://b1111.hizliresim.com/r/d/gxk4.jpg

http://c1111.hizliresim.com/r/d/gxkl.jpg

Aynı sorun bendede oldu merak etme çölüyor kendi kendine ekran çözünürlüğüyle oyna bazen hata veriyorya oyun soru ısaretlı bır hata benım sorun oyle cozulmustu oyundayken reset at pcye mesela dc yedıgındede cozulebılır ılla cozuluyor yanı.

Wax Whine demiş ki:
Ekran çözünürlüğünü tekrar değiştirmeyi dene
:thumbsup:

Tek bir sro client açın.
Ekran çözünürlüğünü yükseltin,
ayrı ayrı yerlere,mümkünse ortaya bi yere çekin, kaydedip oyundan çıkın.
Oyuna girin,ekran çözünürlüğünü eski haline getirin.
Skill barlarıistediğiniz yere yerleştirin. Kaydedip oyundan çıkıp girin.

Wax Whine demiş ki:

Walla en küçük çözünürlükten başladım en byüğüne kadar hepsini denedim ama yemiyo :S dellencem iyice ya bugun bide kale sawası war skill barların haline baksanıza :S

IsaurA demiş ki:
Wax Whine demiş ki:

Walla en küçük çözünürlükten başladım en byüğüne kadar hepsini denedim ama yemiyo :S dellencem iyice ya bugun bide kale sawası war skill barların haline baksanıza :S
hiç kafanı yormayıp oyunu baştan kursana :)

aynı sıkıntı şuan bendede oldu eğer oyunu silip yükleme dışında bi çözümü varsa banada yardım lütfen :(

Xanthos demiş ki:
Wax Whine demiş ki:
:thumbsup:

Tek bir sro client açın.
Ekran çözünürlüğünü yükseltin,
ayrı ayrı yerlere,mümkünse ortaya bi yere çekin, kaydedip oyundan çıkın.
Oyuna girin,ekran çözünürlüğünü eski haline getirin.
Skill barlarıistediğiniz yere yerleştirin. Kaydedip oyundan çıkıp girin.

ortaya bi yere çekmemizi söylemişsin de skill bar kilitli zaten kımıldamıyor.

Oyunu baştan yüklemeyi deneyin eğer mümkünse sorun kesinlikle çözülecektir.

oyunun setup'ını bulamadım bulsam da üzerine baya bi patch geldi şimdi yenisini indiriyorum bakalım.İndirme işlemi bittikten sonra silkroad klasöründe bir yer gördüm orayı silmeyi denicem sorun çözülürse buraya da anlatrım :)

arkadaşlar çözüm buldum oyunu silmeden hemde.Program Files/Silkroad klasörünü buluyoruz.Setting klasöründeki wndpos.dat isimli dosyayı siliyoruz.Skill barlarımız düzeliyor.Şimdi yeniden istediğimiz gibi ayarlayabiliriz.Kolay gelsin...

NOT:Çözümü yeni buldum.Wndpos.dat isimli dosyayı şimdilik saklıyorum.Sizde öyle yapın.Bir problem çıkması durumunda yedekte dursun. :)

tugrul_mj demiş ki:
arkadaşlar çözüm buldum oyunu silmeden hemde.Program Files/Silkroad klasörünü buluyoruz.Setting klasöründeki wndpos.dat isimli dosyayı siliyoruz.Skill barlarımız düzeliyor.Şimdi yeniden istediğimiz gibi ayarlayabiliriz.Kolay gelsin...

NOT:Çözümü yeni buldum.Wndpos.dat isimli dosyayı şimdilik saklıyorum.Sizde öyle yapın.Bir problem çıkması durumunda yedekte dursun. :)
bende düzelmedi hala aynı şekil :S

Yukarı Alt