muratko193

Öğretiyorum
KimYooShin demiş ki:
duzceli81 demiş ki:
tbr yakışır ™
ayıptır sorması herşeye ™ koymanın amacı nedir ? ™
oncelikle ben herseyi foruma koymaya meraklı birisi olsam 15 tane legend +12 item var max blue job set var char 120 lvl bunları teker teker topic acardım 2. side oyunda max. 2 veya 3 kiside 100% crt 2h sword bundan dolayı ekledim senin legend itemin dahi olsa emin ol foruma eklerdin...

muratko193 demiş ki:
KimYooShin demiş ki:
duzceli81 demiş ki:
tbr yakışır ™
ayıptır sorması herşeye ™ koymanın amacı nedir ? ™
oncelikle ben herseyi foruma koymaya meraklı birisi olsam 15 tane legend +12 item var max blue job set var char 120 lvl bunları teker teker topic acardım 2. side oyunda max. 2 veya 3 kiside 100% crt 2h sword bundan dolayı ekledim senin legend itemin dahi olsa emin ol foruma eklerdin...
düzceliye etmiş kardeş o lafı sana değil 8)

muratko193

Öğretiyorum
pardon arkadasım yanlıs anladım :) afyonum patlamadan yorum yazmısım :)her itemi foruma koymanın anlamı ne anladım k.bakma

ColdHeart

Tanınıyorum
gerçekten güzel item ben 100 ü geçik philosopy bastım iteme %61 i geçmedi item hehe :)

yaa bu hp mp nasıl oluyorda bu kadar çok oluyo anlamış değilim cevap yazarsan memnun oluruz :)

ColdHeart

Tanınıyorum
memati123 demiş ki:
yaa bu hp mp nasıl oluyorda bu kadar çok oluyo anlamış değilim cevap yazarsan memnun oluruz :)
adam 120 lwl pre plus var bide devil varsa ooo az bile vital increase de basılı hehe normal bence hp :)

hocam thief setinide konu olarak açarmısın ? merak ediyorum verdiği defanslarıda.

muratko193

Öğretiyorum
ColdHeart demiş ki:
memati123 demiş ki:
adam 120 lwl pre plus var bide devil varsa ooo az bile vital increase de basılı hehe normal bence hp :)
Oncelikle bu "HP NORMAL DEĞİL" charda devil S grade ve Max blue job set var yani fazladan (33 str,33 int,2k hp ve mp) veriyor bildigim kadarıylada sroda max blue job seti olan bir elin parmagını geçmez.

Yukarı Alt