1. Reklam

1. joysro
      anafor
      anafor
      viki
      darkroad
      bosalan

2h? Glaiver ?

1. destiny

destiny rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Evet beyler 2 tane charı var bunlardan birini kasmayı düşünüyorum ..

Glaiver farmlıdır .. Cold glaiverdır..

2h ise farmlı sayılır warrior lvlında..ama warlock 49 da kalmıştır ..

Hangisini kasiyim sizce?

2. thaemirhaeN_

thaemirhaeN_ rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Glavie Power! :headbang:

3. RoyalFlush

RoyalFlush Bilgiliyim

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    jeofizik mühendisi

2Handed in yanına warlock 8O .Pek gerek yokmuş bana kalırsa warlock a ama neyse.

Ben yerinde olsam warrior u kasarım,farkım olur.

4. Sniker

Sniker rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

2hand walock yapacağına glavie force yap.
    Ama 2 hand cleric yaparsan 2h 4 ever :headbang:

5. NighTwaLkeR

NighTwaLkeR rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

2h damage bakımından glavıerdan daha ıyı olabılır ama warlock acman buyuk hata olmus bu senın 90 lvl da yapıcagın bı hareket olucaktı neyse ıs ısten gecmıs.bana her zaman chınese charlar daha cok zevk vermıstır,glavie char 2h chardan daha az olur komanda tarzı damage de ıyı yapar bence glavie :wink1:

6. shoo_tr

shoo_tr rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

bence warrior'u kas 70 lvl olunca yanına cleric açarsın kimse seni durduramaz :D

7. RubenDelta

RubenDelta rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

% 1.000.000 Warlock- 2H Sword ( Tabi ben olsa destek olarak 1H Sword u da açardım)

8. RubenDelta

RubenDelta rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Sen ya hiç warlock görmedin yada force glavier görmedin :buddha: :buddha: :buddha:

Ne alakası war force glavier ile warlock un ...defas düşürücü ortak atack skilleri olabilr.Sen dw ye git bi warlock eu bul onu az izle neler basıo pwp yapdıgı çara :coffee:

çin force skiller eu warlock skillerinin yanıdan bile geçemez :detective:

9. Jigsaw

Jigsaw Aileden

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36

2H Warrior/Cleric, 45sn bless spell. Ardından 45sn skinler, 30 saniye bekleme ki blessing skilleri ile defansımız zaten çok yüksek ve tekrar bless spell. Bu defanslar ile yatabilmek de ayrı bi yetenek olmalı. :D 2H`ın vuruşlarını zaten biliyoruz. Bence harika bir char. Light armor giyip cleric passivelerinden de defansı alınca ölümsüz oluyor, bildiğin ölümsüz işte ölmüyor char. :D 2H Rulzzz.

10. destiny

destiny rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Yani bilmiyorum 77lvl 2handedda cleric 29da.. :D warlock 50'de. :D olmadı char alırım:D

11. Sniker

Sniker rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Hiç öyle bi charın olmadığı çok açık belli oluyor janem.Öncelikle o warlock statulerini bi cure skilli+bi cure pill leriyle silerim.Sonra impotent atarım adam mecbur pill basar, ardından division decay weaken muscle yediririm.Adamı daha skin basmaya fırsat bırakmadan kesiyorum.
    ayrıca o benim üzerimde hidden dull gibi saçma sapan statuslerle uğraşırken ben direk division atıyorum adam direk pill basıyor, decay weaken impotentle de kesiyorum.Force glavier rockz anlayacağın :wink1:

12. Tano

Tano rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Glavie bence daha iyi 8) 8) 8)

13. KinqLee

KinqLee rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

kefis bakımından asla bir glavier chara hiç bişeyi degişmem ben son silah olarak +9 2h de avrdı glaviede vardı bende ama glavieden aldıgım tat hiç birinde yoktu kesinlikle en güzel en zevkli chardır glavier suanda glavier oynuyorum glavie warlok hiç oynamadım ama pwplerde gördüm çok etkliler

14. okanbey123

okanbey123 rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

. Arkadaşlar Ben Mars serverında. 90 lvl full farm İnt, glavier ile Bovman ile oynadım. ve de Suan warrior cleric ile oynuyorum.Ama şunu diyim. Axe ve 2h full max oldugu halde. Sun 4 parça itemim oldugu halde. Warlock cleric var War_Mario nickinde. Bu adamı pvp olarak bakıcaksan. Kolay kolay hiç bir str car alamıyor. Mesela 10 pvp yapıyorsam bunların 7 sini bu adam alıyor. Ama Pvpde Bless ve warrior defanslarını açmadan. Eger defansları kullanırsan warlogu da pvpde almak kolay. Ama tek kelime ile Legend3 den itibaren Sro da.benim şahsi düşüncem. İntler 2hları. 2h lar Str cinleri. Str cinlerde intleri keser. Warlogunda yeri ayrı.Warlarda gözbebekleridir warlocklar. Ama Warlogu kullanabilmek için. Yani tam anlamıyla kullanabilmek için çarımızın bence int yapılandırmaya sahip olması gerekiyor. Fakat genede 2h cleric her zaman benim gözümde bir numaradır. Sebep bu carlar Eger tüm buflarını maxlarlar. 2h ın yanında Axe veya 1h ı kullanıp clerigi 90 a cekerlerse.Bunun içinde gerekli skiller için 600k sp lazım. Yani 2h yanında 1h veya Axe, Cleric 90 Screen Fence ve Pain quata gibi yardımcı bufları maxlarlarsa. Warlarda :=) Gözbebekleridir. Ben kendi serverım için söyleyim. Warları alanlar warrior bufları olan staflar.Clericler.Bardlar Warlocklar. Cin str ler de Balyoz işini üstlenir.Eğer yeni car kasıp güçlü olmayı hedefliyorsanız. Benden tavsiye yeni bir servera geçip. 2 warrior cleric 2 cleric bard 1 tanede cleric warlock kasın. Yani 5 kişi koordineli oynayın Oyunda sizden saglamı olmaz. Ama bir çar tek başına hiç bişeydir. PvP de yatmayan çar da tanımadım tanımam da:=)
    Not : 90 lvl 0 gap +5 kusursuz itemler sun acc. ler +7 2h ile günde sadece 2k sp kasabiliorum. Dikkkat ettiyseniz 600k sp. Farm lazım dedim. Warrior car çok zehmetli ama kasıncada bi okadar zevklidir. İnt, glavier, 2h hakkında merak ettiginiz bi sorunuz varsa. Msj atabilirsiniz.

15. Sniker

Sniker rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Force ch charların korkulu rüyasıdır zaten eu charlar.Ama warrior cleric gibi yavaş bir charı kesmek için 24% snow,elimize aldığımız bir kalkan ve vigor potlarıyla kesbiliriz ancak.Ama warrior defans bufflarını kullanırsa bunları yapmak gerek.Yoksa tüm hız devam.Ayrıca daredevil skillinin yavaşlığından faydalanarak da frost guard serinisi açmak suretiyle aldığınız damage i yarıya indirebilirsiniz.Ayrıca yere yatmamak stun yememek içinse fire tower kullanabilirsiniz.biraz zahmetli olsa da 5 roundun 2-3 roundunu böylelikle kazanırsınız bence :)

16. ChrsNYC

ChrsNYC rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

glavie - force bizzat denedim 5x 6x lvllerde pek etkisi olmuor +70 de ise tam bir ölüm makinasına dönüşür birde sağlam bir glavie of of

17. zonezone

zonezone rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

ne glaviesi yha curst heart al clerik i sıfırla warlocku yükselt kullanan bilir warlocku 2H devam et kesinlikle

18. Gentleman

Gentleman Tanınıyorum

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Economics

Warrior. 90 olunca video koyarim izlersiniz, glavie'lere ne yaptigimi :)

19. FruitFly

FruitFly rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Her zmn Chineseleri severim ama bu konuda dobra olmak gerekirse 2h yi destekliyorum

20. AnatoliaFire1

AnatoliaFire1 rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Hayatın tuzağına düştük, sevginin uzağına...

Avrupa charlardan bence bi cacık olmaz. Glavie devam